gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2012 Boğa Burcu Yorumu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 de boğa burcunu neler bekliyor, rezzan kiraz neler demiş hakkında bilgiler...
    Evet sırada Boğa burcu var arkadaşlarım. Benim eşim de boğa burcu hatta o bu burca ökküz burcu diyor. İşte bizleri bekleyenler burada :eek:rkide:

2012 yılında , çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içinde olacaksınz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanmak isteyebilir ve zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olabilirsiniz 2012 yılında da araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz başarınızı olumlu etkileyecek. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek olucaksınız.

Ayrıca 2012 yılı siz Boğalar için, yüksek eğitim, yabancı ülkelerle alakalı tüm bağlantılar, hukuk,din, politika, yayımcılık, yabancı dil öğrenme, akademik kariyer elde etme ve meslek sahibi olmak ve iyi bir pozisyon elde edebilmek isteği kendinizi en fazla zengin, değerli ve etkileyici olarak görmek isteğiniz alanlar olacaktır.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    eeeeee bu kadarmıııııı :uhu: hani burda para yokk çoluk çocukk yokk bananee sevmedimm ben bu yorumuu istememm :seker: :tsk::küstüm:

2012 Boğa Burcu Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu - 2012 Yorumu

Boğa Burcu - 2012 Yorumu

Sevgili Boğa'lar. ben de boğa burcu insanı olarak tüm merak eden arkadaşlara 2012de boğa burcunu bekleyenleri paylaşıyorum Jüpiter Boğa burcunda ilerliyor, şu anda hala Boğa burcunda. Ocak Şubat gibi daha da hızlı hareket edecek. Ancak boğalar çok derinleşmiş ve hayatı sorgulamış olabilirler. O zamanda şans ve fırsatları tabii ki kaçırırsınız. Çok detay, çok ayrıntı, çok derin ve özellikle de...
  2. Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Boğa Burcu 2012 Burç Yorumları Boğa Burcu Meleklerimiz sizi haziran ayında neler bekliyor öğrenmek istemezmisiniz? Aşk para sağlık başarı neler bekliyor sizleri sizler için paylaşıyorum.... Uzun zamandır burcunuzda gezen şans yıldızı Jüpiter size şansları dağıtarak burcunuzun son derecelerine yaklaştı ve 11 Haziranda sizden ayrılıp komşu İkizler...
  3. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
  4. Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

Boğa Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız.Eylül ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de...
  5. Boğa Burcu Meleklerimize 2012 Kasım ayı Burç Yorumu

Boğa Burcu Meleklerimize 2012 Kasım ayı Burç Yorumu

Bu konu; Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlere boğa burcu kadını makyajı nasıl olmalı bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise 2012 kasım ayı boğa burcu yorumu ile sizlerleyiz.... Harcamalar konusunda dikkat etmeniz gereken bir dönem. Finans durumunuzu dengelemek zorundasınız. Merkür...

Sayfayı Paylaş