gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

2012, buz devri 4, ice age 4, film, tanitim konulari burada melekler
    Sevgili Melekler,

Ilk 3 seriyi kahkalarla izledigimiz Buz Devri filminin dorduncusu 2012 Yilinin Temmuz Ayinda hemde 3 boyutlu olarak sinemalarda olacak,

Yapım:
    2012 ~ ABD

Tür:
    3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera, Müzikal

Yönetmen:
    Steve Martino, Mike Thurmeier

Oyuncular:
    Queen Latifah, Jennette Mccurdy, John Leguizamo, Josh Peck, Denis Leary, Ray Romano, Chris Wedge

Senaryo:
    Michael Berg, Mike Reiss, Jason Fuchs

Yapımcı:
    Lori Forte

Görüntü Yönetmeni:
    Renato Falcão

Müzik:
    John Powell

Gösterim Tarihi:
    04 Temmuz 2012 (Türkiye)

Son düzenleme: 21 Temmuz 2011
2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Olumcul Deney 5 3D Film tanitimi

2012 Olumcul Deney 5 3D Film tanitimi

2012 Olumcul Deney 5 3D Film tanitimi ve Fragmani ölümcül deney 5 2012, olumcul deney 5, resident evil 5, film, fragman konulari burada melekler Sevgili Melekler, Ilk 4 filmiyle kendini oldukca izlettiren Olumcul Deney Filminin Besincisi 2012 yilinin Eylul Ayinda 3 boyutlu olarak vizyona girecek Yapım: 2012 ~ ABD, Almanya, Japonya Tür: 3 Boyutlu, Aksiyon, Bilim Kurgu,...
  2. 2012 James Bond 23 Film Tanitimi ve Fragmani

2012 James Bond 23 Film Tanitimi ve Fragmani

2012, Bond 23, James bond, 007, film konusunu burada melekler Merhaba Melekler, 007 James Bond' u tanimayan yoktur heralde : ) 2012 Kasim ayinda vizyona girecek olan Bond 23 bakalim digerleri kadar ilgi gorebilecekmi ? Yapım: 2012 ~ ABD, İngiltere Tür: Aksiyon, Casusluk, Gerilim, Macera, Politik Yönetmen: Sam Mendes Oyuncular: Daniel Craig, Javier Bardem, Ralph Fiennes, Judi...
  3. 2012 Alacakaranlik Efsanesi Twilight  3D Film Tanitim Ve Fragmani

2012 Alacakaranlik Efsanesi Twilight 3D Film Tanitim Ve Fragmani

alacakaranlık alacakaranlık şafak vakti 2012, alacakaranlik efsanesi, twilight, safak vakti, fragman konulari burada melekler Merhaba Melekler, Yakisikli vampir Edward hikayesi devam ediyorrrr, Hemde 3 boyutlu olarak...2012 Yilinin Kasim Ayinda vizyona girecek olan Filmde, Bakalim Bu kez bizleri neler bekliyor ? Iste Fragman (Sadece fragmani su ana kadar 8 milyon kisi tarafindan...
  4. 2012 The Hobbit 3D Film tanitim ve Fragmani

2012 The Hobbit 3D Film tanitim ve Fragmani

2012, The hobbit, hobitler, gandalf, cuce konulari burada melekler Merhaba Melekler, Harika bir 3 boyutlu Filmle daha karsi karsiyayiz, Aksiyon Ve fantastik film sevenler kacirmasin... The Hobbit , John Ronald Reuel Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi'nden on sene önce (1937) kaleme aldığı bir masaldır. İlk olarak çocukları için yazmış , çevresindekiler tarafından masal olarak algılanmış , 10...
  5. Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar :))))

Sayfayı Paylaş