2012 Can Yakan Mesajlar

M

Misafir

Forum Okuru
2012 Can Yakan Mesajlar
2012 Can Yakan Mesajlar
Can Yakan Sözler 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlerle ve isteyen tüm misafirlerimiz ile can yakan sözleri can yakan yeni mesajları paylaşıyoruz.

sozler-53.jpg

Sevmem Seni Güzelim kalbim parçalandı Bu Defa Sevmem Seni Güzelim Aldattın Beni!!!

Senden Adam Olmaz Ama Sensizde Olmaz !!!

Seni Sen Olarak Görüyordm Sevdiğim Zamanlar, Şimdi Seni Şeytan Olarak Görüyorum Beni ALdattığın Günden itibaren!

Can Yakan Mesajlarin Parçaladı Bedenimi Şimdi Canım yanmaz Artık Alıştırdın Beni

Tek Derdim Yalnızlık Bebeğim, Tek Sebebim Sensin Sevdiğim…

Ben Asii’yim Kimseye Boyun Eğmem! Hırçınım Kimseyi Dinlemem! Ben Buyum! Seversen Beni Böyle Sev! Sevme Sanki Seninle Doğdum!!

Can Yakan Sözlerin Parçaladı Bedenimi Şimdi Canım yanmaz Artık Alıştırdın Beni..

Canımı Yakan Gidişlerin Değildi Zaten Canımı Alan O Zifiri Mesajlarindi

Bir Gecenin kör kuyusunda Kalbimi Elime Aldım, Sadece Sana feryadım Sadece Sana Beddualarım Canımı Aldın Kalbimi Parçaladın

Sevmişim Birkere Gönül Söz Dinlemez Ne Çare? Seni Sevdim işte ben o gün bittim

Musalla Taşıma Yinede Adını Yazdırcam Seni nekadar Sevdiğimi Gör Ve kendinden Utan Senin için Neler Yaptığımı Ve Yapacağımı Anlaman için

Ziyan Olan Zamana Bakıp Ağlıyorum Canımı Zaten Aldın Şimdi Sadece Kendime Ağlıyorum.

Sevgiye Koşarak umutları bir bir yakalayarak gittiğim hayatımı gidişlerinle bitirdin Sadece Canımı Değil Benide Benden Aldın

Sana bakamıyorum sana söyleyemiyorum sana dayanamıyorum seni seviyorum ama diyemiyorum çünkü utanıyorum!

Geri