gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 celp dönemleri açıklandı mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 celp dönemleri açıklandı Arkadaşlarım ben önümüzdeki yıl büyük ihtimalle askere gideceğim. Bi işimde yok elimde. Acaba celp döemleri açıklan dı mı bu konuda bilginiz var mı litfen bana yardım edin

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir...
    2012 Askerlik işilemleri ve celp dönemleri hakkında illere göre düzenlenmiş olan listeyi BURAYA TIKLAYARAK görebilirsiniz.

2012 celp dönemleri açıklandı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Askerlik İşlemleri ve Celp Dönemleri

2012 Askerlik İşlemleri ve Celp Dönemleri

1992 celp dönemleri açıklandı giresun askerlik celp dönemi 2012 2012 askerlik işlemleri, celp dönemleri, ne zaman, açıklandı, hakkında bilgiler burada arkadaşlar 2012 Askerlik celp dönemleri açıklanmıştır Melek'lerim. İllere göre düzenmiş olan Askerlik celp dönemlerinin listesini, aşağıda sunuyoruz sizlere Melek'ler. ASKERLİK ŞUBELERİ 2012 YILI CELP DÖNEMLERİ ASKERALMA BÖLGE BŞK.LIĞI...
  2. 2012 Askerlik Celp Dönemleri Yerleri Öğrenme

2012 Askerlik Celp Dönemleri Yerleri Öğrenme

2012 askerlik celp dönemlerini öğrenmek istiyorum tabiki yerleri ile birlikte yardımcı olun lütfen. Link var mı ?
  3. Askerlik Celp Dönemleri 2012

Askerlik Celp Dönemleri 2012

2012 Yılı askerlik Celp Dönemleri Askerlik Celp Dönemleri 2012 Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda 2012 yılı askerlik celp dönemleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde değiniyor ve sizlere bu konuda gerekli tüm bilgileri aktarmaya çalışıyoruz. 1992 doğumlu olup 2012 yılında askere gidecek yükümlüler hangi eğitim birliğine sevk edildiğini e-devlet sistemi üzerinden...
  4. 2013 Askerlik Celp Dönemleri

2013 Askerlik Celp Dönemleri

2013 Askerlik Celp Dönemleri hakkında lütfen bilgi verir misiniz arkadaşlar. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  5. askerlik celp dönemleri nerden sorgulanır

askerlik celp dönemleri nerden sorgulanır

Nişanlım askere gidecek ,askerlik celp dönemlerini nerden sorgulamamız gerekiyor ?

Sayfayı Paylaş