gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Cep Mesajları

Konu, 'msn nickleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 cep sözler 2012 cep mesajları cep sözleri 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Günümüzde bayram mesajları ve yılbaşı mesajları dahil her işimizi cep telefonu ile görür olduk. Sosyalleşmeden uzaklaştıran, herkesi mekanik hale getiren cep telefonları ne kadar hoşlanmasak ta teknolojik bir kolaylık. Zaman zaman cep telefonsuz nasıl yaşıyor muşuz önceden diye düşünmeden edemiyorum doğrusu :D:D Gelelim bugün kü msn sözlerimize. Acı Sözler 2012, en yeni güzel sözler 2012 derken şimdi de cep sözleri 2012 listesi ile karşınızdayız. Sevdiklerinize atacağınız yepyeni mesajlar için buyrun yepyeni 2012 cep sözler, 2012 cep mesajları...

Bir Mesaj Kadar uzaksın Bana, Mesajlarımla Aşkımı Anlatamam Sana Sözlerimde yetmez içimdeki Sevdaya

Seninle bu yolda Yürümek istemiyorum Aşkım SeninLe Bu yolda Koşmak istiyorum Senin yanında Durduramıyorum kendimi

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Görünce göresim gelsin, görmeyince ölesim.

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin.

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim.

Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, Beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola.

Oysa, Allah sevdiğine kαvuştursun diyen Hiç bir dilenciyi boş geçmemiştim ben.

Öyle büyümüş ki içimizdeki yalnızlık, Sevilmeyi beklerken, beklemeyi sevmişiz. Beklerken de yavaş yavaş ölmeyi seçmişiz

Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yine de.

Eğer sevgi bir çiçekse, saygı onu koruyan saksıdır. Çiçek solmaya başlamışsa dikkat edin. Saksı mutlaka çatlamıştır.

Kişi nam ile işler işi, namsız bir pula değmezmiş kişi!

Dünyanın 7 harikası var diyorlar. Birdir Diyorum! O da ANNEM!

Yalan Dünyadaki tek Gerçeğim Olmak için Hoş geldin Sevdiğim, Sen Yalanların içinde gerçek Bütün çirkinliklerin Arasında En güzel insansın.

Kime Baksam Sendeki Sıcaklığı Sıcak Bakışları Bulamıyorum Seni Çok Seviyorum.

Soğuk bedenime Sıcacık Gülüşünle Hayat Verdim Aşkım

narçiçeğimm bunu beğendi.
2012 Cep Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık cep mesajları

komık cep mesajları

komik cep mesajları ayıp cep mesajları ayıp mesajlar komik mesajlar İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... * Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. * Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. * Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. * Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' * Şu araba benim olsun. 5...
  2. en güzel cep mesajları

en güzel cep mesajları

lütfen bana en güzel cep mesajlarını verir misiniz cepten mesaj gönderecektim de
  3. Kadir Gecesi Kutlaması İçin Cep Telefonu Mesajları 2012

Kadir Gecesi Kutlaması İçin Cep Telefonu Mesajları 2012

Kadir Gecesi Cep Mesajları Cep Mesajları Kadir Gecesi Sevgili melekler, önemli gün ve geceler sevdiklerimizi arayıp sorduğumuz gönüllerini aldığımız zamanlardır. Bu gibi zamanlarda gidemesk bile bir telefon açıp iyi dileklerimizi sunarız. Bu yazımızda da kadir gecesi cep mesajları paylaşacağız sizlerle. Her ne kadar arayıp ses duymak daha iyi olsa da bazı durumlarda cep mesajları da aynı işi...
  4. Cep Telefonu İçin Cuma Mesajları 2012

Cep Telefonu İçin Cuma Mesajları 2012

Bu konu; cep telefonu için cuma mesajları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelin bu cuma günü aranızın açık olduğu arkadaşlarınızla barışın. Üç günlük dünya için birbirinizi kırmayın. Aramak zorunuza gidiyorsa hiç olmazsa bir mesajla gönüllerini alın. İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden anlamlı cuma mesajları... Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdırEller...
  5. Kurban Bayramı 2012 Cep Telefonu Mesajları

Kurban Bayramı 2012 Cep Telefonu Mesajları

Bu konu kurban bayramı mesajları 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda kısa bayram mesajları ile sizlerleyiz. Kurban Bayramınızı kutlarken, sevdiklerinizle sosyal ağlardan, msninizden ve cep telefonunuzdan paylaşabileceğiniz birbirinden güzel bayram mesajlarını sizere sunuyoruz... Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri,...

Sayfayı Paylaş