gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 çin takvimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bana 2012 yılı için çin takimi verebilir misiniz ( gebelikle ilgili olanldan bahsediyorum )

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan 2012 Çin Takvimi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

2012 çin takvimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin Takvimi bekleyenler için

Çin Takvimi bekleyenler için

çin takvimi hesaplama çin takvimine göre yaş hesaplama takvimi yaş takvimine göre hesabı hamilelik Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz. PEK...
  2. 2011 çin takvimi

2011 çin takvimi

2011 çin takvimi çin takvimi 2011 hesaplama cinsiyet hesaplama cin 2012 2011 Çin takvimi ,Çin takvimi ile cinsiyet hesaplama, 2012 çin takvimi ile bebek cinsiyeti öğrenmek mümkün diyorlar meleklerim. Çin takvimi asırlardır Çinlilerin cinsiyet belirlemek için kullandıkları bir takvim sistemidir. Çinliler çin takvimi kullanımının %90 başarılı olduğunu iddia etmelerine rağmen bu takvim...
  3. 2012 Çin Takvimi

2012 Çin Takvimi

2012 çin takvimi cin takvimi 2012 Evet meleklerim Uzak doğuluların erkek yada kız çocuğu olup olmadığını belirledikleri Çin Takvimini birazdan sizlerle paylaşacağız. Ama şunu söylemek lazım çevrenizde bulunan insanlar buna bakarak cinsiyetlerin tam olarak tuttuğunu söyleyebilir. E sizde tutmayabilir bu dünyanın sonu değildir. Kız yada erkek farketmiyor. Önemli olan, vatanına milletine hayırlı...
  4. çin takvimi

çin takvimi

bende otomatik çin takvimi hesaplama yönteminde yaşım 27 oluyor ve kız çıkıyodu aslında sene olarak 26 yaşındayım 26 yaşa göre bakınca temmuz ayı erkek çıktı ve bebeğim erkek ultrasonda gözüktü.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ilerde inşallah bide kızım olsun istiyorum ben mesela eylül 1986 doğumluyum 2015 te 2. çocuğumu düşündüm diyelim eylül ayından sonra 30 yaşa göre mi çin takvimine mi...
  5. Çin takvimi 2014

Çin takvimi 2014

2014 yılı çin takvimi hesaplaması Adından da anlaşılacağı üzere Çin Takvimi'ni Çinli'ler bundan taaa 700 yıl önce icat etmişler ve kullanmaya başlamışlar değerli melekler Şimdi sizlere bu yöntemden bahsederek nasıl yapılacağı hususunda bilgiler vermek istiyorum. Birçok Avrupa memleketinde bebeğinin olmasını bekleyen anneler babalar o kadar teknolojik gelişme varken mutlaka ultrasonla...

Sayfayı Paylaş