gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 çok güzel kısa aşk sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa aşk sözleri, aşk sözleri 2012 en güzel kısa aşk sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda aşık üyelerimize ve aşık olan tüm misafirlerimize yılın en güzel kısa aşk sözlerini sunuyor ve her aşkın daimi ve acısız olmasını diliyoruz.

Yaşadığım En Güzel Anlarım, Beyazlarla Süslediğim Yarınlarımsın Sevgilim.

Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

Sen Bir hayatın En Güzel Başlangıcı Ve Bir Hayatın Biterken Dahi yaşanacak En Güzel Sonu olursun Sevgilim.

Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?

Hayatı Doyasıya Yaşamak için Ellerini beklerim, Senin Bir Gülüşünle Acılara gülüp geçerim Sevgilim benim.

Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi

Sen hayatıma girdiğinden Beri hayatın yaşanan bütün anlarına anlam katmayı öğrendedim bebeğim.

Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

ister yaz olsun ister kış olsun, ister hüzün olsun ister dert olsun, Bütün benliğim bir senin olsun sevgilim Seviyorum Seni…

Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

Sigaramın Dumanında Hayalin, Sen Olmadığında yanımda Buz Tutar Yüreğim, Ben Bir Seninim Sana Aitim Sevgilim.

Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

Bazen şarkılar bile Anlatamaz Aşkımı Sana, Ne Şiirler Anlam Bulur Ne Şarkılar Yanında Sevgilim.

Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

Senin peşinden Koşarken, Peşimden koşanlara Aldırmıyorum AŞkım

Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

Bu Kalp Sana Atar Bir Senindir Yâr, Aldığım her Nefes Senindir Sana Söylemek istediklerimdir Sevgilim.

Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

Seni unutmak Benim için Hayattan Kopmaktır Sevgilim.

Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

Bir Damla Gözyaşına Yakarım Bu Şehri Gözlerinin Uğruna Birtanem.

2012 çok güzel kısa aşk sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

kısa etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  2. Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012 en güzel sözler 2012 istiyorum aşkıma söyleyeceğim de onu mutluluk delisi etsin istiyorum :)
  3. Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

kısa öz Aşk sözleri kısa aşk sözleri 2012 Kimi zaman insanın sevdiğine edeceği bir iki cümle, pek çok şeyi fazlasıyla anlatır melekler :) Eğer siz de az ve öz konuşmayı sevenlerdenseniz, aşağıda ki listede bulunan asevgi sözcükleri eminiz çok hoşunuza gidecektir :tik: Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok.. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel...
  4. Çok güzel Aşk İle İlgili Kısa Sözler

Çok güzel Aşk İle İlgili Kısa Sözler

Aşk İle İlgili Kısa Sözler, En Güzel Aşk Sözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine aşk ile ilgili çok güzel kısa sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk diyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz :) __ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek...
  5. Çok güzel Kısa Candan Sözler

Çok güzel Kısa Candan Sözler

Candan Güzel Sözler Kısa Candan Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edensiz sevgili misafirler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sizlerle candan sözleri paylaşıyoruz. Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı digeri beyaz,sen beni unutursan...

Sayfayı Paylaş