gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 dantel modelleri işleyen yada satan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar dantel hastasıyım ben özellikle yeni modelleri işleyen yada bunları satan yada işlenmesini yapan en gözde dantellerimi satıyorum diyenv var ise bana bu konunun altından verebilir mi. Hani yoksa bile en azından 2012 yılına özel hiç görünmemiş dantel modellerini sunmanız mümkün mü teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Dantel örüp satan üyelerimizden sesinizi duyanlar mutlaka bu başlık altından size ulaşacaklardır.Biz de sitemizin portal bölümünde bulunan 2012 Dantel Modelleri ve 2012 Fiskos Dantel Modelleri adlı konularımızı incelemenizi tavsiye edeceğiz size. :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkürler Titan

Bu kadar yardıma bende teşekkür edeceğim demektir Titan :) Teşekkürler. Süppppersiniz.

2012 dantel modelleri işleyen yada satan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Deri Halı Modelleri var mı ?=

2012 Deri Halı Modelleri var mı ?=

Deri koltuklara bayılışorum şık deri halı modelleri benim için inanılmaz önem taşıyor. 2012 yılı için herhangi bir firma tanıtım yaptımı melekler ? Eklyebilir misiniz firma ismiyle birlikte
  2. Nişanlık Modelleri 2012 var mı meleklerim

Nişanlık Modelleri 2012 var mı meleklerim

Önümüzdeki yılın hemen başında nişanımız var öyle karar aldık. Bana yeni 2012 yılına özel nişanlık modelleri vermeniz mümkün mü. Teşekkürler. Buse Kağan Girgin.
  3. 2012 taşlı abiye elbise modelleri var mı ?

2012 taşlı abiye elbise modelleri var mı ?

Özel bir gecede giymek üzere taşlı ve işlemeli abiye elbise modeli arıyorum kızlar bana yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  4. Dantel Elbise Modelleri 2012

Dantel Elbise Modelleri 2012

Dantel Elbise Modelleri 2012 modelleri yenileri lazım lütfen siz de güzel dantel elbise modellerini paylaşın buradan melekler
  5. 2012 Havlu Kenarı Danteli modelleri

2012 Havlu Kenarı Danteli modelleri

Havlu Kenarı Danteli 2012 2012 Havlu Kenarı Dantel Modelleri Çeyiz sandıkları havlu kenarı danteli omlazsa omlaz değil mi, o halde biz de sizlere ve çeyiz hazırlıkları yapan tüm arkadaşlarımıza yılın en güzel 2012 havlu kenarı danteli modellerini sunuyoruz Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş