gebe
  1. alamak

alamak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında alamak tarafından paylaşıldı.

2012 yılında anne olmak için aşılama yaptıran kaç kişi var.Birbirimizi bulalım kızlar . hadi bakalım her sey gonlumuzce olsun hayırlısıyla bu ay aşılama yaptıran kaç kişi var sonuç ne

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slm arkadasım ben bu ayın 9 asilama yaptırdım uç gun sonra kan tahlili yapılacak sen ne zaman yaptirdin

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende bu ay 18de yaptırdım kasıklarımda ağrı var biraz normalmi acaba

4. Kayıtsız uye

Kayıtsız uye Forum Okuru

Benim aşılamam tutmadı bugun adet oldum çok kötüyüm canım inşallah senin ki olumludur

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Normal benim birde asilama yaptirirken kanamam oldu doktorum ağrının iyiye işaret olduğunu söyledi ama olmadı maalesef inşallah senin olur Rabbim kimseye vermesin çok zor senin sorun ne canim

6. cemos.

cemos. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Slm kizlar benim 10 martta 2inci asılamam yapıldı bugün 16.günüm ve ben test yapmadimhic umudum yok

7. cemos.

cemos. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    olmadi ya
    Bugün hastalandim :-( cok sancim var allah herkesin yardimcisi olsun

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Canim çok üzüldüm bende senden bir gun önce yaptırmıştım olmadı hala da üzülüyorum çok umutluyum sizde sorun ne

9. cemos.

cemos. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorlar hiçbir sorun yok diyor sorun yoksa neden olmuyor bende anlamiyorum bugün doktora gittim ve bir süre ara vereceğimi söyledim canim şimdi okadar rahatimki stres yok olcakmi olmicakmi derdide yok biraz kafamızı dinlendirelim demi canım:)

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynen canım bende ara verdim artık oluruna bıraktım ben cikolata kistinden ameliyat oldum ama hala bebek yok doktor sorun yok artık diyor bilemedim kaynanam belini çektirelim diye tutturdu onu denicez bakalım yine umudum yok ama ne yapalım çok zor kimse anlamıyor derdimi bir tek bizimle aynı durumda olanlar anlıyor bu sayfalar çok iyi geliyor bana:)))

11. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    :(

selam canlar bende bu ay yaptırıcam inş.... Allah hepimizin yardımcısı olsun.
    ilk kez deniycem. umudum çok fazla :)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnşallah tutar canım benim tutmadı ama ilk denemem di ben çok umutluydum hatta olmayan bebeğimle konuşuyordum sonucu duyana kadar:(

13. cemos.

cemos. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Canim ınş bebegine kavuşursun sana tavsiyem stres yapma kafana hiç takma ok

14. cemos.

cemos. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bende bundan 5 ay önce laparoskopi ameliyati oldum tüplerimin tikaliymis allaha şükür şimdi herşey yolunda aslında ilk aşılama yaptigimda çok ümitliydim ama sonuç negatifti ikinci denememde hastanede beklerken eşim bu aşılamayla hamile kalacagina inanmiyorum dediğinde ben olsun dedim belki tutar hastalandigimda acaba nasıl soyleyecem diye cok aglamistim ama allaha belki bana çocuk nasip etmedin ama öyle bir eş vermişsinki sana binlerce şükürler olsun diye dua ediyorum en büyük tesellim obenim Onu cOooooooook seviyorum ya:)

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar bende 30 mart ta aşılama yaptırdım 10 gün sonra kan tahlili yapılacak beklemek çok zor acaba var mı yok mu diye bütün gün kafamın içini yiyyorum güzel rabbim herkese nasip etsin

2012 de aşılama yaptıranlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  3. 2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

Bu ay aşılama yaptranlar var mi?
  4. 2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

slm arkadaslar ben 10 martta asılama yaptıracağım diğer asılama yaptıracaklarıda burada bekliyorum..
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş