gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?

2. reppa

reppa Forum Okuru

Acunn ben çocuğum ama nasil olsa çocuk yarışmaları başladı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Survivor ünsüz yarışmacılarının isimleri kimler ?

2012 Survivor ünsüz yarışmacılarının isimleri kimler ?

Survivor 2012 Gönüllüler Kimler Survivor gönüllüler kim 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışmasında ünlülere karşı yarışacak olan gönüllüleri merak edeceğinizi düşünerek resimlerine ve isimlerine yer vermek istedik meleklerim.
  2. survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları kimler resimleri yada haklarında bilgi var mı merak ettim ya:S
  3. Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Gönüllüler kim Survivor 2012 Gönüllü Yarışmacılar 2012 Survivor yarışmasında yarışan gönüllüler Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi Survivor yarışmasını yakından takip eden tüm sevgili misafirler, bu sayfamızda Survivor 2012 Gönüllüler yarışmacılarının isimlerini ve resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
  4. bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

Selamlar.Her yıl survivorı büyük bir keyifle izliyoruz. Bu yıl da iple çekiyoruz.Galiba Mart ayında başlıyor.Benim sormak istediğim bu yılın yarışmacıları belli oldu mu?
  5. 2013 survivor ünlüleri kimler olacak ?

2013 survivor ünlüleri kimler olacak ?

Kızlar bu yıl survivorda hangi ünlüler yarışacak ? Barış Mançonun oğlu da yarışabilirmiş diye duydum doğru mu? O da yarışacak mı acaba ?

Sayfayı Paylaş