gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Delikanlı SözLer, Delikanlı Nickler Delikanlı Sözler, Delikanlı Nickler 2012

Msn nickinizi ya da kişisel iletinizi, olmadı Facebook profiklinizi 2012 delikanlı sözlerle renklendirmek ister misiniz? O halde bizde size delikanlı nickler 2012 örneklerini sunuyoruz Melek'ler.

Madem Delikanlısın, Saygıda Kusurun olmasın…

Bir Sürü Dostum İçinde Elbet Bir Düşmαnım Olαcαk αmα Nerden Bilebilirdim ki Oncα Düşmαnım İçinde Dostum Beni vurαcαk

Umduğumuz Gibi oLsaydı Hayat , Sandığımız Gibi Yaşardık BuLduğumuzLa Yetinseydik , KaybettikLerimize AğLamazdık

Yαşαmαk pαhαlı diyorlαr… Yαşαdığımız buncα ucuz şey αrαsında… İnsαn kαlbi kırmak Bedαvα! İhαnet: Bedαvα! Yαlαn: Bedαvα

Seni Top Diye Oynar, Süs Eşyası Die Piyasaya Salarım Ayık Ol…

Her Sakallıyı Deden Sanma, Kim Vurduya Gidersin Sonunda!

Bizim Sondurağımız iette Durağı Değil Aslanım, Kara Topraktır…

İki Yüzlü Dostun Olacağına!!! Delikanlı Düşmanın Olsun Hiç Olmazsa Dostun Gibi Sırtından Değil Delikanlı Gibi Alnından Vurur

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz óldüğünde seninle gömülsün

Sen hayatı müziklerde yaşamayı öğrenmişsin biz ise hayatı karanlık sokaklarda silahlar elimizde öğrendik

Söylesene Sevgilim Neden Sosyete Çocuğu Kadar Korkak BaşLadın Aşkımıza,Oysa Ben Emanetsiz GeLiyordum Her BuLuşmamıza

Yüzüme Karşı YapıLan Sahte Bir Gülücük Yerine Yüzüme Karşı GösteriLen Gerçek Bir Nefreti Tercih Ederim

2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Delikanlı

Delikanlı

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır.Erkeklerin...
  2. delikanlı sözler!!!!!!!!!!

delikanlı sözler!!!!!!!!!!

adana sözleri delikanlı aşk sözleri adanalı delikanlı duvar yazıları mekan ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BIRGUN ALYAZMALI SELVI BOYLUM BIR YARIM OLURSA ANAMA BABAMA BAKTIGIM GIBI BAKARIM FAKAT DUDAGINDA RUJ ARDINDA PUST VARSA ANAM AVRADIM OLSUN BEN ZIN DOKER...
  3. Delikanlı sözler

Delikanlı sözler

esrari çekmişim gözlerim yaşli yürüyorum yolda kolumda var 3 5 jilet yarasi oda sorma bi kahpenin son hatirasi sert delikanlı sözler dünyanın en delikanlı sözleri sert sözler YARINLAR GÜZEL OLUCAK DERLER BENDE SORUYORUM ONLARA BÜGÜNLER DÜNLERİN YARINLARI DEĞİLMİ!!!!?????: Gençliğine güvenip erken deme belki giderken ELVEDA bile diyemeyeceksin Damar Bizim Adımız,Damar Bizim Olayımız,Damar Bizim...
  4. Delikanlı Nickler 2012

Delikanlı Nickler 2012

arkadaşlar sizden ricam Delikanlı Nickler 2012 nicklerini sunmanız. şimdiden size sonsuz tşkler ediyor ve delikanlı bir hayat diliyorum.
  5. 2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Racon Sözler Delikanlı Sözler 2012 Tam da ağır abi dilinden anlayan, astığı astık kestiği kestik, lafı senet gibi geçerli olanlar için işte delikanlı sözleri.. :) İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm Her agladiginda...

Sayfayı Paylaş