gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman lütfen bilgisi olan varsa bana 2012 DGS sınav başvuru tarihini yazsın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (DGS) 15 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır. Sınava başvurma işlemleri 28 Mayıs 2012 tarihinde başlayacak ve 6 Haziran 2012 tarihinde sona erecektir.
    2012-DGS’ye meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olanlar ile son sınıfta olup da staj dışındaki mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olanlar başvurabileceklerdir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) meslek yüksekokullarının son sınıf öğrencileri ve mezunları, meslek yüksekokulu adını taşımayan fakat bir mesleğe hazırlayan ön lisans programlarından mezun olanlar ve aynı koşullarda yurt dışından mezun olup denkliği kabul edilenler de 2012-DGS’ye başvurabilirler. İlahiyat Lisans Tamamlama Programlarına (İLİTAM) yerleştirme de DGS puanlarına göre merkezi olarak yapılacağından, bu programlara başvuracak adayların da DGS’ye girmeleri zorunludur.

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  2. 2012 Kpss başvuru sınav tarihleri

2012 Kpss başvuru sınav tarihleri

merhaba arkadaşlar, acaba 2012 Kpss başvuru sınav tarihleri ne zaman diye merak ediyorum. bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum.
  3. 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman

2012 Yeterlilik Sınav Tarihi 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi Ne Zaman 2012 Yeterlilik sınavı ne zaman diye soran tüm misafirlerimize ve siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda 2012 yeterlilik sınavı tarihi hakkında merak edieln tüm bilgileri sunuyoruz. 2012 yeterlilik sınavı tarihi yeterlilik sınavına çok az süre kala sınav tarihi tam olarak açıklanmadı fakat hangi ayda yapılacağı...
  4. DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 yılında ki sınav acaba ne zaman lütfen tarihi bilen varsa bana da YAZSIN KIZLAR
  5. 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

Kızlar acaba aranızda 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen var mı? 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen varsa lütfen çok acil olarak bana da yazsın

Sayfayı Paylaş