gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım 2012 yılı dikey geçiş sınavına girdim de bu dgs ne zaman açıklanacak bekliyorum hiç bir haber yok bilgisi olan yok mu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İl içi tayinler ne zaman açıklanıyor?

İl içi tayinler ne zaman açıklanıyor?

2009 öğretmen tayinleri öğretmen tayinleri 2009 il içi tayinler ne zaman 2010 il içi tayinler ne zaman Bu konuda herkes arasında farklı söylentiler dolanmakta. Merak ediyorum, her zaman il dışı ve özür gruplarından önce açıklanan il içi tayin sonuçları neden şimdi geç açıklanıyor? MEB'de sürekli prosedürler neden değişiyor?
  2. Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak lütfen bilgisi olan varsa buraya yazsın.
  3. 2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman lütfen bilgisi olan varsa bana 2012 DGS sınav başvuru tarihini yazsın arkadaşlar.
  4. DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 yılında ki sınav acaba ne zaman lütfen tarihi bilen varsa bana da YAZSIN KIZLAR
  5. DGS Sonuçları 2012 Açıklandı haberiniz var mı?

DGS Sonuçları 2012 Açıklandı haberiniz var mı?

2012 DGS sonuçları açıklandı 2012 DGS sonuçları öğrenme http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/223374-arkadaslar-2012-dgs-kontenjanlari-duzenlendi-bilginiz-olsun.html dedikten sonra şimdi de sizlere 2012 Dgs sonuçları açıklandı diyoruz Melek'ler. Ve 2012 DGS ile ilgili olan tüm arkadaşlarımız için, 2012 DGS sonuçları öğrenmek isteyenler için ilgili bağlantı linkini paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş