gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Doğal SAc Örgü Modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 saç modası nelerdir 2012 örgü saç modelleri örgü modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun Artık dağınık topuz modellerinden sıkıldım ben daha farklı bir model istiyorum mu diyorsunuz :D:D ee sizde haklısınız tabiiki :D:D şimdilerde Holywood yıldızlarının son yarattığı trend doğal saç örgüsü. Şık gece kıyafetleriyle,sokak gezintilerinde çekinmeden kullandıkları doğal görünümlü örgülü saç modelleri oldukça revaçta görünüyor… işte modellerimiz :D:D [​IMG]

Son düzenleme: 10 Ekim 2011
2012 Doğal SAc Örgü Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçe modası; örgü dokular

Bahçe modası; örgü dokular

Sabah kahvaltısıyla güne başlarken üzerine sere serpe yayıldığınız örgü masa ve sandalyeler,havuz sonrası günün rehavetin üzerinden atabileceğiniz farklı tasarımdaki örgü oturma grupları ve şezlong sefaları bahçenizde, terasınızda ya da balkonunuzda kendine özgü büyülü köşeler yaratıyor. Geleneksel örgü modelleri, modern mobilya ve aksesuarlarda yeni formlarla hayat...
  2. Örgüyle Doğal dalgalar yapalım

Örgüyle Doğal dalgalar yapalım

saçlara doğal dalga Doğal ve hoş dalgalar elde etmek çok ama çok kolay meleklerim.Önce saçlarınızı tutamlara ayırıp örün,daha sonra saçınıza(düzleştirici olabilir) ısı uygulayarak örgünün oluşturduğu dalgaları sabitleyin... İşte bukadar melişlerim :tik:
  3. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....
  4. Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

Başımızın Tacı Yepyeni Saç Örgüleri 2012 Modası

2012 saç örgüsü modelleri 2012 saç örgüleri Saç modelleri içinde herhalde en kullanışlıların başında gelen saç örgüleri her sezon başımızın tacı oluyor melekler :) Yeni ve değişik tarzlarda binlerce model yapılabilen saç örgüleri bu yaz da başımızda ki yerlerini alacak :D:D 2012 saç örgüsü modelleri adı altından sizlerle paylaşacağımız bu saç örgüleri hem çok şık hem de çok tarz. İşte sizler...
  5. 2014 Örgü Tunik Modası

2014 Örgü Tunik Modası

2014 tunik modelleri, örgü tunik modelleri, örgü tunikler Biz bayanların bir nevi kıyafet konusun da kurtarıcı olan tunikler, kış ayların da farklı örgü modelleri ile elbise dolaplarının vazgeçilmez parçası haline geliyor. Son yıllar da özellikle tayt ve pantolon üstlerin de çok şık duran tunikler hamarat hanımların elinden farklı tasarım ve renklerle daha cazip bir hale dönüşüyor. Örgü...

Sayfayı Paylaş