gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 dunyanin sonu filan diyolar bazilari

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 dunyanin sonu filan diyolar bazilari (ben inanmiyorum) bu ne kadar dogru?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu laf ilk olarak Illuminatı grubu üyelerinden çıktı bildiğiniz gibi. Sitelerine koymuş oldukları geri sayım aracı 7 Aralık 2012 son gün olmak üzere ayarlanmıştı ve 7 Aralık günü sıfırlandı. Gördüğünüz gibi hiçbir şey olmadı. Hatta tekrar sayaç konuldu. :) Şimdi ise Maya Takviminin sonunun 2012 olacağı ve dünyanın da sonunun geldiği söylentileri dolaşıyor. Bu tamamen bir şehir hatta dünya efsanesi , doğruluk payı yok. Unutmayın ki dünyanın sonunu Allah'tan başka kimse bilemez :)

2012 dunyanin sonu filan diyolar bazilari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  2. Doğuş - Bazilari

Doğuş - Bazilari

Bu gece yagmur yagiyor Islak sokaklar Yine düstün aklima Agliyorum yana yana Özlüyorum dizinde uyumayi Istiyorum sacima dokunmani Bekliyorum günden güne Bedenim eriyor Bazilarinin gözyaslari Bazilarinin agitlari Bazilarinin ölümüyüm Zor mu Bu kadar gönülden baglanmak Kalbe seslenmek Yüregimle bütünlesmek Zor mu Allahin bana verdigini Sen vermiyorsun Insanliginla mutlu ol Mutlu ol...
  3. 2012 kıyamet kehanetleri - dünyanın sonu

2012 kıyamet kehanetleri - dünyanın sonu

2012 kıyamet alametleri, kıyamet, 2012, kıyamet naasıl kopacak kıyamet alametleri merak ettiğiniz herşey burda meleklerim. Evet bir gün kıyametin kopacağını biliyoruz ama o gün ne zaman ne kadar yakın yada hazırlıklımıyız belki bir son belki bir başlangıç dünyanın sonu geliyor mu? Cevap yok.Yaşayıp göreceğiz."O gün kendini kaybeden kullarından eyleme Yarabbİm." DÜNYANIN SONU...
  4. Beğenerek Takip Ettiğiniz Mango'dan 2012 Yaz Sonu Koleksiyonu...

Beğenerek Takip Ettiğiniz Mango'dan 2012 Yaz Sonu Koleksiyonu...

Mango 2012 Yaz Sonu Koleksiyonu Mango 2012 Koleksiyonu Mango yine gider ayak yaptı yapacağını...Yaz bitti nerdeyse ama mango harıl harıl çalışıyor maaşallah...Yine muhteşem renkleri ve modelleri ile Mango işte yaz sonu koleksiyonunu bizlerin beğenisine sundu....Bakalım yaz sonu koleksiyonunda neler varmış....İşte burada da Kate Moss ile Mango 2013 Kış Koleksiyonu......
  5. Basil Soda 2012 Tasarımları Siz Meleklerimiz için:...

Basil Soda 2012 Tasarımları Siz Meleklerimiz için:...

Basil Soda 2012 Tasarımları Basil Soda 2012 Koleksiyonu Basil Soda 2012 tasarımları yine muhteşem...Göz kamaştıran güzel modelleriyle biz hanımları cezbeden bir yanı var Basil Soda nın...İşte Basil Soda 2012 Tasarımları burada....Özel davetlerde giyebileceğiniz basil Soda şık tasarımlarıyla muhteşem görünüyorlar...İşte burda da 2012 bazı abiye kıyafetler.......

Sayfayı Paylaş