gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Duvar Yazıları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Duvar Yazıları istiyorum sizden kızlar, ayrıca paylaşım yapacağınız için şimdiden tşkler diyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Duvar Yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvar yazıları

duvar yazıları

Acele Mail'e Virüs Karişir. En Güzel Veli Toplantisi Velinin Gelmediği Toplantidir. Ati Alan üsküdari Geçti.biz Takipte Devam Ediyoruz.merkez Tamam. Acele Kan Araniyor.grubu önemli Değil.imza:vampir Fabrikadan Halka Satiş Vardi.bir Sürü Halkam Oldu. Abi Neden Geç Anliyorsun?idrak Yollarinda Enfeksiyon Mu Var? Sürat Felakettir(kaplumbağa) Adim Gibi Bildiğim Bir şey Daha Var, O Da...
  2. Duvar Yazıları

Duvar Yazıları

Bazı parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da ******************************************** Kendimi öldürüp intihar süsü verecem. ******************************************** Merak etme, kısırlık kalıtsal değildir: oğluna geçmez… ******************************************** Eskiden kibirliydim; artık kusursuzum… ******************************************** Fakirlik kader değildir,...
  3. Koşun 2012 Facebook Duvar Yazıları Burada Melekler !

Koşun 2012 Facebook Duvar Yazıları Burada Melekler !

facebook 2011 facebook duvar yazıları 2012 en yeni duvar yazıları görülmemiş duvar yazıları yepyeni duvar yazıları ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık hemen herkesin bir facebook hesabı var melekler .:) Bü yüzden facebook hesabı nasıl açılır anlatmamıza gerek yok sanırım .Yalnız forumumuzda facebook hesabınız kilitlendiyse ya da facebook sohbet bölümünüz açılmıyorsa teknik destek...
  4. Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Duvar Yazıları Facebook Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşlacağınız çok gü
  5. En Güzel Duvar Yazıları 2012

En Güzel Duvar Yazıları 2012

Duvar Yazıları 2012 , En Güzel Duvar Yazıları, Merhaba SEvgili Melek'ler bu sayfamızda bizden duvar yazıları isteyen misafirlerimiz için ve elbette ki siz sevgili melek'lerimiz için de 2012 komik duvar yazılarını paylaşıma açıyoruz. * Ya aşkıma karşılık ver. Yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını. * Aşk karşısındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman...

Sayfayı Paylaş