2012 Erkekler İçin Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. Erkekler İçin Kısa Sözler
    Erkekler İçin Söylenmiş Sözler

Bu hayatta hep kadınlar mı erkeklerden güzel söz duymak ister melekler ? Eşlerimizin ya da sevdiğimizin bir çift güzel söz duymaya hakkı yok mu diye düşündük ve erkeklere söylenebilecek güzel sözleri sizlere için listeledik :tik:

-Kendini Tanrı’nın bir hediyesi olarak gören erkeğe ne yapılır?
    Değiştirilir…

-Her şeyi olan bir erkeğe ne vermelisiniz?Bunları kullanmasını öğretecek bir kadın…

-Tanrı neden önce erkeği yarattı?Her mükemmel şeyin önce taslağı yapılır…

-Şimdiye kadar hep erkeklerin kadınlara söylediği iğneleyici sözleri okuduk. Hadi görün bakalım bayanlar erkekleri nasıl iğnelermiş.

-Bir erkeği tanımlarken bir çok kelime kullanabilirsiniz. Onun için sevgi dolu, nazik, düşünceli diyebilirsiniz. Bu yalan olur ama yine de söyleyebilirsiniz.

-Bir erkekle her konuda konuşabilirsiniz. O anlamayacaktır, ama yine de konuşabilirsiniz.

-Kadınların hataları vardır. Erkeklerin sadece iki tane hatası vardır: Bütün söyledikleri ve bütün yaptıkları.

-24 yaşına kadar doğru adama rastlamadıysa, bir geç kızın şanslı olduğunu düşünüyorum.(Deborah Kerr)

-Evlenmek isterim, çünkü bir erkeğin benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olması fikri hoşuma gidiyor.(Carrie Snow

-Hayır anneciğim, bay doğru ile henüz karşılaşmadım…Fakat Bay Cimri, Bay Kaba ve Bay evli ile tanıştım.”

-Soru:Erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar? Cevap: Siz pişirirsiniz /erkek yer; siz temizlersiniz/erkek kirletir; siz ütülersiniz /erkek buruşturur.

-Erkekler evin reisi oldukları için son sözü hep onlar söyler?

- “Peki karıcım…”

-Erkek çocuklar neden mızırdanır?Erkek olmayı öğrendikleri için…

-Neden erkeklerin %10nu cennete gider ? %100 gitseydi orası cehennem olurdu…

-Erkekler neden zeki kadınlardan hoşlanır? Zıtlıklar birbirini çeker…

-Erkekler plajda nasıl egzersiz yaparlar? Her bikinili kadın gördüklerinde midelerini içeri çekerek…

-Bir erkek geleceği düşündüğünü nasıl gösterir? Bir yerine iki kasa bira alarak…

-Tanrı erkeği yarattığında ne dedi? Daha iyisini yapabilirim…

-Yarım akıllı bir erkeğe ne denir? Şanslı…
    Kadınlar Melektir

Sayfayı Paylaş