gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Facebook Aşk Sevgi Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Facebook Aşk Sözleri 2012 Facebook 2012 Facebook Anlamlı Sözler

Facebook sayfanızda kullanacağınız anlamlı sevgi ve aşk sözleri burada diyor ve ayrıca bu sevgi sözleri yeni sözler diyoruz Melek'ler:) İlgili arkadaşlar buyrun sözler sizi bekler:)

Kalp birkez kırıldı mı, Hiç kimseye aldırmaz ve hiçbirşeyi umursamaz Belki mutluIuğun sonu, ama huzurun başIangıcıdır bu

Saatin pili bitince,etmez tıktık,vakti zamanı gelince ruha derler çıkçık Hak’ka kulluk eyle,yoksa ahirette dinIemezIer hık mık

Sαklαmα yeteneği yüksek olαn, güçlü biriyim Hαttα gözIerimden yαşlαr düştüğünde bile şu iki kelimeyi söylerim: Ben iyiyim

İnsan sevdigi için yaşayamıyorsa, sevdigini haketmiyor demektir. Biz bu aşk için savaşalım biricigim. Seni çok ama çok Seviyorum

Sen Her Zaman Benim Mabedim...Sen Her Zaman Benim Bal Kokulu Meleğimdin..Düştüm Bir Acı Sevdaya Hüzünlü Hüzünlü Seni Görsem Olur Buralar Hep Gürültü...

Kaybettiklerimi Dikkate Alsaydım Neler Olurdu Neler...Ben Kazandıklarıma Bakarım..Onları Olanlarla Bitenlerle Hatırlarım

Solan Güller Misali Sende Kaybolup Gittin Benliğimde...Ben Seni Senden Daha Çok Sevdim Yüreğimle

Bedenimle Sevip Okşuyorum Seni. Rüyalarımın İnsanı

Seni Gördüğüm İlk Andan Beri Hayatımın Seyri Değişti,Bir Acayip Oldu Dünyam.. Seni Severken Ölmek Öyle Bir Duygu Ki..Bunu Cümlelere Dökemez Oldum Ey Sevgili

Dönen dünyαyα αyαk uydurmαk için mi bu kαdαr çok dönek insαn vαr ?

Sadece çocukken güIer insan, diğerIeri paIavra “Çünkü insan büyüdükçe komikIikIere değiI, acıIara güImeyi öğrenir asIında”

Bir ömür seninIeyim derken hangi hayvandın? KeIebek mi?

Terkettin beni KaderimIe Başbaşa Oturup AğIarım ikimizin Şarkısı ÇaIdığında

Ben yıllarımı kaybettim, anıIarı değiI Ben mutIuIuğu terkettim, acıIarı değiI Ben yaşamayı unuttum, Seni değiI

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin seviImediği biIe biIe Ama yine de bir umut taşıyorum BeIki seven seviIir diye

Tıpkı seviImeyen bir öğretmen gibiydi kaIbim Parmak kaIdıranIara inat, hep dersten anIamayanIarı seçti

ÖyIe zamanIar oIur ki Nereye gittiğin önemini yitirir; Çünkü asıI önemli oIan, yanında kiminIe gittiğindir

Şu ‘saç kırıkIarına’ iyi geIen şampuandan kaIp kırıkIarı ‘ için oIanınıda çıkarsaIar ya

En sevdiğin hayvan ne diye sorduIar, eski sevgilim dedim sustuIar

BeIki sıkıca sarıIabiIeceğimiz bir sevgiIimiz oImadı, beIki yaInızız ama biIinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yaInızIığımız

Ne tuhaf değiImi ? İçimi acıtanda Sensin , Acımı dindirende Sen

GüIümsee Yasadıgın HerseyIee DaIga Gecercesinee

Yαz kızım bütün suçIu benim yαrαIı, kırık dökük αşkIαrα yαrdım ve yαtαkIık ettim

AyαkIαrın gitmek için çαIışαcαğınα, KαIbin sevmeye çαIışsα beni Ne güzeI oIur be sevgiIi!

Herşey değişecek göreceksin,yok olacak çirkin olan ne varsa.Güzelliğe bürünecek geldiğin yerler,rüzgar bir başka esecek,karanlık dünyama ışık dolacak Sen Geldiğin Zaman

Dost olacak herşey bana,matem tutmayacağım sensizliğe,ağlamayacağım yoksun diye dudakalarımdan hasret şarkıları dökülmeyecek sen geldiğin zaman

2012 Facebook Aşk Sevgi Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

aşkı ilan sözleri ilanı aşk sözleri sevgi smsleri aşk lafları aşkını ilan etme » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum...........
  2. karşılıksız aşk sözleri facebook

karşılıksız aşk sözleri facebook

karşılıksız aşk sözleri facebook karşılıksız aşk sözleri face 2012 karşılıksız aşk sözleri facebook Facebook sayfanızda sevdiğiniz kişiye karşılıksız aşkınızı anlatan güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde size önerimiz, karşılıksız aşk sözleri facebook mesajlarımızdan birini kullanmanızdır :) Beni Sevmek Yürek ister… Ama Sende O Yürek Ne gezer be güzelim. Yürekten sevenler hep...
  3. karşılıksız sevgi sözleri 2012

karşılıksız sevgi sözleri 2012

karşılıksız sevgi sözleri 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri yeni karşılıksız sevgi sözleri 2012 Yüreğinde ki sevgisine karşılık bulamayanlar için, en güzel karşılıksız sevgi sözleri 2012 sözlerini bu sayfamızda paylaşıyor ve diliyoruz ki hiç bir sevgi karşılıksız kalmaz. Aşk’ına değer ver ki karşılıksız kalmasın. Aşk’ın ömrü ilgisizlikle kısalır. Aşk için ölmeli diyenler ertesi gün...
  4. 2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri arıyorum ben lütfen yeni ve güzel olan Face sevgi sözlerini buradan benimle paylaşın kızlar.
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş