gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Facebook İçin Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012
    Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı..

Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım..

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler.

Saati sorduğumda kolunu gösterenler, wc’yi sorduğumda neresini gösterecekler merak ediyorum.

Her başarısız erkeğin önünde arkasında değil ama, aklında muhakkak bir kadın vardır.

Bir zamanlar 3 dk’lık şarkının sadece “papi papi papi çulo” kısmına eşlik ederek karizma yapmaya çalışan erkekler vardı.

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğunda söyleme yavrum bırak kendi bulsun işi ne diyen teyze gözümsün hatta canımsın.

Hayatta unutamayacağın en büyük pişmanlık, Pişman olurum diye yapmadıklarındır.

Asena_Sule bunu beğendi.
2012 Facebook İçin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Facebookta facede, gönül rahatlığı ile ( sanki güvenilirde :D:D ) paylaşabileceğiniz. Süper üzüntülü sözler burada meleklerim. Alın kullanın :D:D Ha bu arada hiç birinizin üzüntülü olmasını istemiyorumda hani olur ya belkide üzüntülü olduğunuz bir gündür ve bunu nasıl ifade edeceğinizi bilmezsiniz msn yada face iletilerinizde alın ben yerinize yaptım :D:D :dede: Üzüntü Sözleri, Üzüntülü...
  2. Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri face 2012 facebook yalnızlık sözleri Yalnızlık bazen insanı tribe sokar arkadaşlarım. Facede dolaşırken bir söz gördüm hem çok şaşırdım hemde inanılmaz güldüm :D:D Bahçelerde maydanoz tarzında bir sözdü çok güzeldi. Onu ve diğerlerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm sözleride tek tek ellerimle toparladım vallahi tam karma oldu :D:D Yalnızlık sözleri facebook 2012...
  3. 2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri arıyorum ben lütfen yeni ve güzel olan Face sevgi sözlerini buradan benimle paylaşın kızlar.
  4. 2012 Facebook Sözleri

2012 Facebook Sözleri

2012 Facebook Sözleri yazın eskidi artık piyasadaki face sözleri
  5. Facebook İçin Dokunaklı Sitem Sözleri 2012 Buyrun

Facebook İçin Dokunaklı Sitem Sözleri 2012 Buyrun

Sitem Sözleri Facebook Facebook Sitem Sözleri 2012 Yazdığınız cümlelerle sevdiğinize sitem etmek, onu biraz olsun canını acıtmak mı istiyorsunuz sevgili melekler ? O halde az sonra sizlerle paylaşacağımız facebook sitem sözleri 2012 listesi tam size göre... Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur. Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın,...

Sayfayı Paylaş