gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Facebook Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Facebook Sözleri yazın eskidi artık piyasadaki face sözleri

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Facebook Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Facebookta facede, gönül rahatlığı ile ( sanki güvenilirde :D:D ) paylaşabileceğiniz. Süper üzüntülü sözler burada meleklerim. Alın kullanın :D:D Ha bu arada hiç birinizin üzüntülü olmasını istemiyorumda hani olur ya belkide üzüntülü olduğunuz bir gündür ve bunu nasıl ifade edeceğinizi bilmezsiniz msn yada face iletilerinizde alın ben yerinize yaptım :D:D :dede: Üzüntü Sözleri, Üzüntülü...
  2. Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri face 2012 facebook yalnızlık sözleri Yalnızlık bazen insanı tribe sokar arkadaşlarım. Facede dolaşırken bir söz gördüm hem çok şaşırdım hemde inanılmaz güldüm :D:D Bahçelerde maydanoz tarzında bir sözdü çok güzeldi. Onu ve diğerlerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm sözleride tek tek ellerimle toparladım vallahi tam karma oldu :D:D Yalnızlık sözleri facebook 2012...
  3. 2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri

2012 Facebook Sevgi Sözleri arıyorum ben lütfen yeni ve güzel olan Face sevgi sözlerini buradan benimle paylaşın kızlar.
  4. 2012 Facebook Aşk Sevgi Sözleri

2012 Facebook Aşk Sevgi Sözleri

2012 Facebook Aşk Sözleri 2012 Facebook 2012 Facebook Anlamlı Sözler Facebook sayfanızda kullanacağınız anlamlı sevgi ve aşk sözleri burada diyor ve ayrıca bu sevgi sözleri yeni sözler diyoruz Melek'ler:) İlgili arkadaşlar buyrun sözler sizi bekler:) Kalp birkez kırıldı mı, Hiç kimseye aldırmaz ve hiçbirşeyi umursamaz Belki mutluIuğun sonu, ama huzurun başIangıcıdır bu Saatin pili...
  5. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...

Sayfayı Paylaş