gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Fashion Trends

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Önümüzdeki yılın tam olarak giyim rengi ne olacak, neler giyeceğiz arkadaşlarım. Şimdien bilmeliyim. Modayı takip ediyorum ve bayılıyorum. Sitenizide takip ediyorum bu hususta bana yardımcı olurmusunuz demiyorum olacaksınız biliyorum. Herkesi geçeceğim modayı ben takip edeceğim görür o arkadaşlarım gününü :) Yaşasın Melekleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
2012 Fashion Trends konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Food fashion

Food fashion

Huzurlarınızda Fulvio Bonavia'ya ait ilginç tasarımlar var aslında çok şirinler :) =Patlıcan :) Kaşar peyniri :) Hamsi :) Bu çok şıkmış hahaha
  2. Paris fashion week 2011 2012 kış modası » Dior koleksiyonu

Paris fashion week 2011 2012 kış modası » Dior koleksiyonu

2011 2012 kış modası 2011-2012 kış modası, kışlık, paris modası, kış, giyim aradığınız herşey burda buyrun meleklerim. kışın ne giysem diye düşünen hanımlar buyrun şık güzel kobine elbiseler.
  3. İstanbul Fashion Week / Simay Bülbül 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Sergisi

İstanbul Fashion Week / Simay Bülbül 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Sergisi

2011 İFW simay bülbül 2012 koleksiyonu moda defilesi hakkında herşey burada. İstanbul Fashion Weekten sırada Simay BÜLBÜL'ün "Kırılma Noktası" adını verdiği koleksiyonu var. Diğer defilelerde olduğu gibi platform ve mankenler değilde bu defilede cansız mankenler kullanılmış. Farklı bir organizasyonla dikkatleri üzerine toplayan Sİmay Bülbül'ün koleksiyonundan örnekler var sırada....
  4. İstanbul Fashion Week 2011 / Nejla Güvenç 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Defilesi

İstanbul Fashion Week 2011 / Nejla Güvenç 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Defilesi

İFW 2011 Nejla Güvenç defilesi moda 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında herşey burada. İstanbul Fashion Weekin şimdiki defilesi ise Nejla Güvenç'e ait. "Paralel Hayatlar" adını verdiği defile oldukça renkliydi. Defilede birde tanıdık sima vardı... Ahu Türkpençe. Atıl Kutoğlu ve Simay Bülbül'ün defilelerine kıyasla oldukça renkli olan bu koleksiyon büyük ilgi gördü.. Defilenin...
  5. Dolce Gabbana Fashion Show Summer 2012..

Dolce Gabbana Fashion Show Summer 2012..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş