gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2012 Flormar Oje Kataloğu

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

oje renkleri flormar 2012 renk kataloğu oje renkleri 2012 hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Bakımlı ve güzel görünün bir ele sahip olmak için yapılması gerekenler hakkında daha önce çeşitli yazılar paylaşmıştık...Adım adım tırnak bakımı nasıl olmalı, fransız manikürünün nasıl yapılacağını videolu olarak anlatmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise 2012 Flormar Oje Kataloğunu paylaşıyoruz arkadaşlar...

Pastel ve sedefli olmak üzere çok geniş renk seçenekleri mevcut olan bu oje grubu Flormar’ın klasik serisini oluşturmaktadır.Tırnaklarda eksta bakım sağlayan oje serisi aynı zamanda tırnaklardaki dayanıklılığı uzun süre muhafaza eder.

**Not tested on animals-Hayvanlar üzerinde denenmemiştir-Hayvansal katkı maddesi içermemektedir

2. edainci

edainci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ojede flormar iyidir ya

2012 Flormar Oje Kataloğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flormar'dan Yeni Nesil Oje Flormar Nail Art

Flormar'dan Yeni Nesil Oje Flormar Nail Art

flormar oje flormar oje renkleri 2011 2011 renkleri Eğer sizde benim gibi ojenizi evde sürenlerdenseniz Flormar Nail Art’a bayılacaksınız kızlar...İnce uçlu fırçasıyla Flormar Nail Art ile tırnaklarınıza istediğiniz şekilleri yapabileceksiniz :tik: Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz. Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip...
  2. Flormar Kurşuni Gri Oje

Flormar Kurşuni Gri Oje

flormar oje flormar, oje, kurşuni gri, yeni trend, tırnaklarda moda, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Flormar kaliteli bir Türk kozmetik firması olup,özellikle arap ülkelerinde ülkemizde görmediği değeri fazlasıyla görmektedir.Hatta bir tv programında izlediğim kadarıyla arap kadınları yabancı markalar ziyade Türk kozmetik firmalarına rağbet...
  3. 2012 gelinlik kataloğu

2012 gelinlik kataloğu

2012 gelinlik kataloğu, koleksiyonu, modelleri, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar 2012 yılında dünya evine girecek olan Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için önümüzde ki 2012 yılının ünlü markalarının gelinliklerini bu sayfamızda topladık ve özel çok hoş bir gelinlik kataloğu hazırladık Melek'ler:)
  4. Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012 Selam kızlar ben avonun bir çok ürününü çok beğeniyorum ve bu mayıs ayında indirimler neler merak ediyorum şayet mümkünse bana Avon Mayıs Kataloğunu aktarın:S
  5. Mango 2012 Yaz Kataloğu

Mango 2012 Yaz Kataloğu

Uzun süredir ülkemizde bayanların en sevdiği markalar arasında yer alan İspanyol hazır giyim markası Mango , 2012 ilkbahar yaz sezonu kataloğunu bizlere sundu. Katalog dahilinde yer alan modellerden bazılarını sayfalarımıza taşıdım. Tahmin edersiniz ki Mango koleksiyonları oldukça geniş bir yelpaze ile her sezon bizleri karşılıyor.

Sayfayı Paylaş