gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2012 Gözlük Modelleri Şimdiden hazır meleklerim ( Kadın Erkek Gözlükleri )

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gözlük markaları angels gözlük fiyatları Eveeet daha 2011 yılını yeni yarıladık ama şimdiden Yeni gıcır gıcır 2012 model güneş gözlük markaları ve modellerini sunmak için kıyasıya yarışla yeni senenin yani gelecek senenin moda olacak gözlüklüreni şimdiden hazırlamışlar bile. 2012 sunglasses trend
    Öncelikle 2012 yılında kullanılacak gözlük trendlerinde hakim renklerin ( çerçeve olarak tabiki ) Mavi, yeşil, mor, turuncu ve beyaz olacağını söylemekte fayda var. Şimdi dilerseniz meleklerim bu gözlük modellerini sizlerle paylaşalım.

2012 Yeni Güneş Gözlük Model ve Markaları

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Gözlük modelleri harika
    Bu gözlükler önümüzdeki yılda kesin moda olacaktır. Bence gözlüklerde siyah rengin dışına çıkılması bu gözlüklere ayrı bir hava katmış ha ne d ersiniz ?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Bencede havası değişik olacak. Şimdi şöyle alıcı gözle baktığımda pek birşey anlamasam da ( bana göre gözlükler hep siyahtır yada kahverengi ) önümüzdeki yıllarda trend olur mu vallahi olur. Moda bu her an değişebilir :) Camları hariç tabiki camlar hep aynı :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede havası değişik olucak;) Çok şık taşlı süslü püslü gözlükler moda olur..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiden takanlar var eve depolasak :D :D seneye cok moda

2012 Gözlük Modelleri Şimdiden hazır meleklerim ( Kadın Erkek Gözlükleri ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Gucci Güneş Gözlüğü Modelleri

2012 Gucci Güneş Gözlüğü Modelleri

2012, yaz sezonu, gucci, güneş gözlüğü, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu yaz henüz gelmişken, modacılar önümüzde ki yazın ürünlerini çoktan hazırlamış bile melekler.. Gucci'nin güneş gözlükleri de 2012 yazında vitrinlerde ki yerlerini almak üzere bekliyorlar.. Vitrinlere çıkmadan önce siz bir görün,fikir edinin istedik.Buyrun...:)
  2. 2012 Güneş Gözlüğü Modelleri

2012 Güneş Gözlüğü Modelleri

2012 güneş gözlüğü modası 2012 güneş gözlükleri Yaz aylarına girmeye hazırlandığımız şu günlerde güneşten koruyucu olarak kullandığımız güneş gözlüklerini sizler için inceledik ve 2012 güneş gözlüğü modası hakkında sizleri aydınlatmak istiyoruz melekler :) İşte bu yaz takacağımız güneş gözlüğü modelleri...
  3. Dsquared2 2012 Güneş Gözlüğü Modelleri

Dsquared2 2012 Güneş Gözlüğü Modelleri

Dsquared Güneş gözlüğü yaz geldi gözlerimizi güneşten korumak için güneş gözlüğüne ihtiyacımız var :) Dsquared de sizleri düşünerek bu sezon ki gözlüklerini moda tutkunları için görücüye çıkardı melekler :) Dsquared2 2012 Yaz koleksiyonu, yenilikçi tasarımlar, detaylara verilen önem ve sportif tasarımlar ile maskülen stilinizi ortaya çıkarıyor. işte modeller :)
  4. 2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri istiyorum

2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri istiyorum

Merhaba hanımlar ben eşimin doğum günü için bir güneş gözlüğü almak istiyorum markası da Carrera olsun istiyorum bunun için sizden kadın gözüyle zevkiyle 2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Güneş Gözlüğü Almayı Düşünenlere Carrera Güneş Gözlükleri 2012 Modelleri

Güneş Gözlüğü Almayı Düşünenlere Carrera Güneş Gözlükleri 2012 Modelleri

carrera güneş gözlükleri 2012 carrera güneş gözlükleri Yazın en sıcak zamanlarını yaşadığımız şu günlerde dışarı çıkarken mutlaka güneş gözlüğü takmalıyız. Güneş gözlüğü hoş görüntüsünden ziyade göz sağlığı açısından değerlendirilerek seçilmeli ve kullanılmalıdır. Bu yazımızda ünlü marka Carrera güneş gözlükleri 2012 modellerinden bazılarını sayfamıza taşıyoruz :)

Sayfayı Paylaş