gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Hıdırellez 6 Mayıs Pazar günü kutlanacak

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 hıdırellez, hıdrellez, hangi gün, ne zaman, kutlanacak, buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar

Şenliklerle kutladığımız, bol bol dilek dilediğimiz Hıdırellez Bayramı, 2011 yılında Cuma gününe denk gelmişti Melek'lerim.
    2012 yılında ise 6 Mayıs pazar gününe denk gelen Hıdırellez Bayramınız şimdiden kutlu olsun Melek'lerim:)

2012 Hıdırellez 6 Mayıs Pazar günü kutlanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (6 Mayıs) Doğanlar

Bugün (6 Mayıs) Doğanlar

6 mayıs doğanlar 6 mayıs da doğanlar mayısta mayısda mayısta doğan ünlüler Organizasyon kabiliyetleri çok fazla gelişmiştir. Sorumluluklarından korkmaz ve görevlerini severek yerine getirirler. Oldukça enteresan bir kişiliğe sahiptirler Yazarlık, resim, yayıncılık, öğretim ve haberleşme konularında yetenek sahipleridir. Kazanç konularında yöntemli olarak, planlanmış değişik düşünceleri vardır....
  2. 2012 Hıdırellez ne zaman

2012 Hıdırellez ne zaman

2012 yılında hıdırellez için şimdiden hazırlık yapıyorum. Ama tarihini tam olarak bulamadım. Tam tarih nedir acaba.
  3. 6 mayıs 2012 burç yorumları

6 mayıs 2012 burç yorumları

21 Mart - 20 Nisan Bugün maddi açıdan son derece şanslı bir gününüzde olacaksınız. Gerek zihinsel, gerekse fiziksel olarak son derece aktif durumdasınız.İçinde olacağınız fiziksel ve zihinsel aktiviteler yüzünden çok fazla enerji tüketmeniz gerekebilir. Bu nedenle beslenmenize dikkat etmek zorundasınız. Biraz sakarlaşmanız olasıdır. Haraketlerinize dikkat etmeli, özellikle koşmak, atlayıp,...
  4. Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

2013 Babalar Günü Ne Zaman Babalar Günü 2013 Ne Zaman Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz pazar günü babalar gününü kutladık. Hepimiz en güzel hediyelerle babamızın elini öptük. Bu yıl böyle geçti. Bu yazımızda 2013 babalar günü ne zaman diye merak eden meleklerimize tarihi hatırlatmak istiyoruz :) Babalar günü her sene Haziran ayının 3. pazarı kutlanır. 2013 Babalar Günüde -...
  5. anneler günü 2013te ne zaman kutlanacak

anneler günü 2013te ne zaman kutlanacak

Önümüzde ki yıl anneler günü hangi tarihe denk geliyor melekler ? Bu yıl unuttum ve annemi gece kutladım :S Önümüzde ki yıl bari hatırlayayım :S

Sayfayı Paylaş