gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 için cilt bakım önerileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sizleri takip ediyorum cilt bakımına dair bilgilerinize güveniyorum ve bana 2012 için cilt bakım önerilerinde bulunmanızıda bekliyorum. şimdiden tşkler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 için cilt bakım önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz İçin Cilt Bakımı Önerileri

Yaz İçin Cilt Bakımı Önerileri

Marmara Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşegül Yıldırım, doğal maskelerin cildi güçlendirdiğini belirterek maskeler aracılığıyla cilt, iyileştirici ve güzelleştirici maddeleri emer. Cildin kendini yenilemesine yardımcı olan maskeler, cildi yatıştırır, gerginleştirir ve kan dolaşımını uyarırlar. Uyku ve dengeli beslenmenin de cildi güzelleştiren iki önemli faktör...
  2. Karma ciltler için bakım önerileri

Karma ciltler için bakım önerileri

''Cildim karma, nasıl bir bakım yapmalıyım'' diyen Melek'lerimiz için, karma ciltlere uygun evde yapılabilecek bakım makse önerilerimiz bu yazımızdadır. Bir adet muzun kabuklarını soyup çatalla iyice ezin. İçine bir tatlı kaşığı çırpılmış kremşanti ekleyin. Karışımı cildinize sürüp 20 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile cildinizi yıkayın. Bir tatlı kaşığı bira mayasını bir tatlı...
  3. Yağlı Ciltler İçin Bakım Önerileri

Yağlı Ciltler İçin Bakım Önerileri

cilt bakımı, yağlı ciltler için bakım, yağlı cilt için öneriler, yağlı cilt icin maskeler, yağlı cildin bakımı Her cilt tipinin ayrı bir bakıma ihtiyacı vardır...Yağlı bir cilde sahipseniz yapmanız gerekenler bayanlar... Temizleme Her sabah: Yüzünüzü losyonla temizleyin. Her akşam: Yüzünüzü ve boynunuzu, alışkanlığınıza göre, sabun, krem veya köpükle yıkayın. Ilık suyla...
  4. Kuru Ciltler İçin Bakım Önerileri

Kuru Ciltler İçin Bakım Önerileri

cilt bakımı, kuru ciltler için bakım, kuru cilt için öneriler, kuru cilt icin maskeler, kuru cildin bakımı Her cilt tipinin ayrı bir bakıma ihtiyacı vardır...Eğer kuru bir cilde sahipseniz yapmanız gerekenler bayanlar... 18 -29 YAŞ ARASI Temizleme Her sabah: Yüzünüzü yatıştırıcı ve nemlendirici bir losyonla temizleyin. Alkollü losyonlardan kaçının. Her akşam: Yüzünüzü ve...
  5. 2012 için güzellik ve cilt bakım önerileri

2012 için güzellik ve cilt bakım önerileri

yeni cilt bakım önerileri 2012 2012 güzellik önerileri Ben güzellik ve cilt bakımı konusunda bilgiliyim mi diyorsunuz? Peki ya biz de bunlar yeni olan bakımlar yani 2012 bakımları desek? Eminiz ki şuanda gözlerinizi açtınız ve güzellik uğruna yeni oaln ve gelmiş geçmiş herşeyi bilmek için bu yazımızı pür dikkat okuyorsunuz :) O halde buyrun Melek'ler :A Manikür ve Pedikür; Göz önünde...

Sayfayı Paylaş