gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 İlköğretim Haftası İçin Müdür Konuşma Metni Örneği

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İlköğretim Haftası Müdür Konuşma Metni
    İlköğretim Haftası Okul Müdürü Konuşması

Sevgili melekler, Okul ve Öğretmenler bölümümüzde en son bilgiler verdiğimiz 2012 ilköğretim haftası kutlama tören programı örneği adlı konumuzun ardından bu sayfada da İlköğretim Haftası Müdür Konuşma Metni arayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için İlköğretim Haftası Okul Müdürü Konuşması örneği yayınlıyoruz...

Eğitim ve Öğretim yılına başlarken coşku ve heyacan içindeyiz. Halk ozanımız Aşık Veysel bir şiirinde şöyle diyor: “Dünyanın en zengin aklını gördüm. Sermayesini sordum, dediki: okul.” İnsanın diğer canlılardan ayıran en önemli özellik, akIı ve zekasıdır. Fakat akıl, kendiliğinden gelişemez. Aklı geliştiren, kullanılmasını öğreten bilgilerle zenginleştiren okuldur. Çünkü okul, bir eğitim ve öğretim yuvasıdır, insanın yetiştirildiği yerdir.

Sevgili öğrenciler, sizi bu geleceğe hazırlayan iyi niyetli çabaları boşa çıkarmayınız. Çok çalışınız.Okulunuzu, öğretmenlerinizi çok seviniz. Okul eşyalarına zarar vermeyiniz. Öğretmenler, tüm yaşamınıza yön verip, etkileyen geleceğinizin mimarlarıdır. Okulun amacı size sadece b azı bilgileri vermek değil; sizi eğitmektir de. Yurdumuzu, ulusumuzu seven, yaşadığı topluma yabancılaşmamış, insanlık sevgisi ve çağdaş uygarlık düzeyine yetişme isteğiyle dolu, sevecen, duyarlı, duyguları eğitilmiş insanlar yetiştirmek, eğitimin ana amacıdır.

Değerli arkadaşlarım, öğrencilerinize karşı anlayışlı ve hoşgörülü olunuz. Öğretmenlerden istediğim fikri hür, vicdanı hür irfanı hür nesiller yetiştirmenin görev ve sorumluluğu içinde davranınızdır. Sayın veliler, öğretmenlerin çocuklarınızın daha iyi yetişmesinden başka amacı ve sevinci olamaz. Öğretmenleri karşınızda değil, yanınızda sayınız. Sevgili öğrenciler, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı dileğiyle gözlerinizden öperim.

2012 İlköğretim Haftası İçin Müdür Konuşma Metni Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlköğretim Haftası Davetiyesi Örnekleri isteyenler için burada

İlköğretim Haftası Davetiyesi Örnekleri isteyenler için burada

İlköğretim Haftası Davetiye Örnekleri İlköğretim Haftası Davetiyeleri Okul alışverişi yapmak isteyenler için, okul alışverişi koleksiyonu modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler sunmuştuk sizlere portal sayfamızda. Şimdi de ilköğretim haftası davetiyesi isteyenler için, birbirinden güzel ve farklı ilköğretim haftası davetiyesi örnekleri sunuyoruz Melek'lerim.
  2. 2012 İlköğretim Haftası İçin Kutlama ve Tören Programı Örneği

2012 İlköğretim Haftası İçin Kutlama ve Tören Programı Örneği

İlköğretim Haftası Kutlama Programı 2012 2012 İlköğretim Haftası Kutlama Programı Örneği Sevgili melekler, bildiğiniz okulların açıldığı ilk hafta İlköğretim Haftası olarak kutlanır. Bu haftada günün anlam ve önemini belirten şiirler okunur, konuşmalar yapılır. Daha önce davetiye örneklerini sunduğumuz bu hafta ile ilgili olarak 2012 İlköğretim Haftası Kutlama Programı Örneği sunmak...
  3. 2012 İlköğretim Haftası İçin Hazırlanabilecek Oratoryo Örneği

2012 İlköğretim Haftası İçin Hazırlanabilecek Oratoryo Örneği

İlköğretim Haftası İçin Oratoryo İlköğretim Haftasına Hazırlanacak Oratoryo Sevgili melekler, okulların açılmasına az bir zaman kala öğretmen meleklerimize ve sayın misafirlerimize yardımcı olmak için ilköğretim haftası kutlama örneği, davetiye örnekleri gibi konuların ardından bu sayfamızda da İlköğretim Haftasına Hazırlanacak Oratoryo örneğini paylaşıyoruz.. Oratoryo; solo, koro ve...
  4. 2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Güzel Resimler

2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Güzel Resimler

İlköğretim Haftası Fotoları İlköğretim Haftası Resimleri Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız ilköğretim haftası kutlama programı örneğinin ardından bu sayfamızda da çeşitli etkinliklerde ki öğrencilerin de görüntülendiği İlköğretim Haftası Resimleri ile karşınızdayız.. :)
  5. 10 kasım için konuşma metni örnekleri var mı

10 kasım için konuşma metni örnekleri var mı

Ben 10 kasım için konuşma metni örnekleri istiyorum. Acilen bu metinlere ihtiyacım var, akşam cevabınıza bakacağım şimdiden teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş