gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Güzel Resimler

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İlköğretim Haftası Fotoları

İlköğretim Haftası Resimleri

Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız ilköğretim haftası kutlama programı örneğinin ardından bu sayfamızda da çeşitli etkinliklerde ki öğrencilerin de görüntülendiği İlköğretim Haftası Resimleri ile karşınızdayız.. :)

2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Güzel Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlköğretim Haftası

İlköğretim Haftası

AÇIKLAMA -1- İlköğretim temel öğrenimdir. Yasalarımıza göre zorunlu ve parasızdır. İlköğretim, yedi yaşında başlar ve on beş yaşında biter. Sekiz yıldır. Okulların açıldığı hafta ilköğretim okullarımızda İlköğretim Haftası olarak kutlanır. Genel olarak bu hafta, Milli Eğitim Bakanlığı'nın radyo, televizyon konuşması ile açılır. Okullarımızda törenler düzenlenir. Törende konuşan okul...
  2. Yeşilay Haftası İle İlgili Güzel Sözler

Yeşilay Haftası İle İlgili Güzel Sözler

yeşilay haftası yeşilay haftası ile ilgili güzel sözler ile ilgili güzel sözler özlü özlü 1-7 Mart tarihleri yeşilay haftası olarak kutlanır.Yeşilayla ilgili sözleri paylaşarak bir nebzede olsa bende bu önemli ve anlamlı haftaya katkıda bulunmak istedim:) İçki bütün kötülükleri anasıdır İçki güldürür, süründürür, öldürür İçki sağlığın düşmanıdır İçki kötülükler doğurur İçki aile...
  3. İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

2012 İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Sevgili melekler, şurda okulların açılmasına fazla bir zaman kalmadı. İlköğretim okullarında bildiğiniz üzere okulların ilk haftası ilköğretim haftası olarak kutlanır. O hafta içinde haftanın anlam ve önemini belirten konuşlmalar yapılır, şiirler okunur. Biz de o hafta içinde şiir okumak isteyen minik meleklerimiz...
  4. 2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Özlü Sözlerden Bazıları

2012 İlköğretim Haftası İle İlgili Özlü Sözlerden Bazıları

İlköğretim Haftası Güzel Sözler İlköğretim Haftası ile İlgili Özlü Sözler Sevgili melekler, okulların açılmasına kısa bir zaman kala İlköğretim Haftası için de kutlamalar yapılacak. Bu haftada okunabilecek İlköğretim Haftası ile İlgili Özlü Sözler paylaşmak istiyoruz sizlerle... Hiç bilenle bilmeyen bir tutulur mu? (Hz. Muhammed) Ana ve babaların çocuklarına bırakacakları en büyük...
  5. 2012 İlköğretim Haftası Ne Zaman Kutlanacak ?

2012 İlköğretim Haftası Ne Zaman Kutlanacak ?

İlköğretim Haftası Hangi Tarihte Kutlanır İlköğretim Haftası Kutlama Tarihi Sevgili melekler, hafta ile ilgili şiirler paylaştığımız İlköğretim Haftası Hangi Tarihte Kutlanır biliyor musunuz melekler ? İlköğretim Haftası Kutlama Tarihi ne zamanmış birlikte öğrenelim... İlköğretim Haftası kutlamaları eğitim öğretim yılının başladığı Eylül ayında okulların açıldığı ilk hafta kutlanır....

Sayfayı Paylaş