gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar olduğunu bilen var mı acaba aranızda? Bende 2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında ki otomobil fuarına gitmek istiyorum ama ücretler uygunsa tabi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar

İstanbul Autoshow 2012 Giriş Ücretleri Belli Oldu

2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de düzenlenecek olan, otomobil dünyasının kalbinin atacağı İstanbul Autoshow 2012’ye giriş ücretleri belli oldu.

İstanbul Autoshow 2012'ye giriş ücretleri Tüyap Proje Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlhan Ersözlü tarafından açıklandı.

İstanbul Autoshow 2012 fuarının giriş ücretleri şöyle

Kapı giriş ücreti

Hafta içi: 10 TL

Hafta sonu: 15 TL

Otopark ücreti: 10 TL

İstanbul Autoshow 2012’ye giriş hafta içi kadın, çocuk ve üniversiteliler dahil tüm öğrenciler için ücretsiz olacak. Hafta sonu da fuara çocuk ve üniversite öğrencileri de dahil olacak şekilde tüm öğrenciler ücretsiz , kadınlar ise yüzde 50 indirimli girebilecek.

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı acaba aranızda? Merak ettim kesinlikle izlemem lazım çok seviyorum ben Miss Turkey yarışmalarını :)
  2. 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

Kızlar bu yıl Kurban Bayramı hangi aya ve hangi güne denk geliyor acaba 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen varsa yazsın lütfen.
  3. 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar bilen var mı

2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar bilen var mı

Arkadaşlar bu yıl fitreyi adam başına ne kadar veriyoruz 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadardır bu konuda bilginiz var ise lütfen bana 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar yazın.
  4. Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Selam hanımlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir diye bu konuda bilgi rica ediyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok tşk ederim.
  5. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya

Sayfayı Paylaş