gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 İyi Geceler Nickleri kısa

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İyi Geceler Nickleri kısa İyi Geceler Nickleri 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sevgilisine ve sevdiklerine, msnden güzel sözlerle iyi geceler demek isteyenler için, en güzel iyi geceler nicklerini paylaşıma açıyoruz.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

İyi Geceler rüyalarımın prensesi..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular..

Rüyalarında senin gibi güzel olsun

iYi geceLer kakaoLu sıcak süTüm..

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi geceler meleğim.

eN güZ£L rüYa saNa G£Lsin ßu g£c£..£n taTLı iNsaN gİRsiN rüYaNa ßu g£c£..aMa ßunu aLışKaNLık haLin£ g£tiRm£ çünKü g£L£m£m h£r g£c£ h£r g£c£

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Merhabalar sebebi ziyaretımız bellı.bu saatte kız,oğlan isteyecek degılız.fazla vaktımızde yok iyi geceler deyıp gidecegiz.tatlı almadık ortalıkta kriz var.sizde tatlıyı rüyanızda görün tatlı rüyalar

NeLeRı YasadıqıNı bLdıqıN aMa neLeRı YsacaqıNı BLmedqIN bR quN daha bTTı II qeceLeR mrLeqıM

Bu gEcE gÖkYüZüNe ÇıKsAm YıLdIzLaRdAn BiR bUkEt YaPsAm KaBuL eDeRmİsN?? kBuL eTmİyEcEkSen GeCe GeCe çIkaRmA bNi OrAyA

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

2012 İyi Geceler Nickleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa iyi geceler mesajları

Kısa iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları iyi geceler mesajlari 2011 sevgiliye mesajları 2011 ii kısa iyi geceler sözleri, kısa iyi geceler msj, kısa iyi geceler sevgiliye, kısa iyi geceler mesajları Seneeee geçen sene :D:D şubatın 31 iydi sanırsam. Aşık olmuştum :D:D Tabi bizim zamanımızda traktör yoktu :D:D Aslında o zamanlar dedemde sağdı, bende ninemin beşiğini tıngır mıngır sallardım :D:D Heralde o...
  2. 2012 İyi Geceler Sözleri

2012 İyi Geceler Sözleri

2012 iyi geceler sözleri en güzel iyi geceler sözleri 2012 iyi geceler mesajları 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık herkesin özellikle de gençlerin ellerinde cep telefonları, makinalı tüfek gibi mesaj çekiyorlar, tabi elleri alışmış :D:D Hele de servis sağlayıcılarının verdiği facebook paketleri sayesinde gece gündüz mesajlaşabiliyor, face sohbetleri edebiliyorlar. Bu yazımız da...
  3. İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri lazım lütfen yeni olan İyi Geceler Nicklerini buradan benimle sevgilim için paylaşın hanımlar
  4. Esprili İyi Geceler Mesajları 2012

Esprili İyi Geceler Mesajları 2012

Komik İyi Geceler Mesajları En Komik İyi Geceler Mesajları Arkadaşlarınızı ya da sevdiğiniz insana yatmadan önce bir tebessüm ettirmek istiyorsanız ona az sonra sizlerle paylaşacağımız komik iyi geceler mesajlarından birini yollayabilirsiniz melekler :D:D * Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!!! ... * Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler....
  5. 2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri, sevgiliye iyi geceler sözleri, aşkıma iyi geceler sözleri En romantik iyi geceler sözleri arayanlar için sevdiğiniz kişi ile paylaşmak adına sözler arıyorsanız sizlere en beğenilen duygusal aşk sözlerinden oluşan sevgiliye iyi geceler söz ve mesajlarını paylaşıyoruz. *Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı...

Sayfayı Paylaş