gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Japon Perde Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 japon perde modelleri çeşitleri tasarımları burada arkadaşlar. 2012 Perde modasından evinizin her odasında iç rahatlığıyla kullanacağınız, bulunduğu odaya egzotik bir hava katan Yılın Trendleri arasında tutulan 2012 Japon Perde Modelleri sizler için bu sayfamızda Melek'ler. Evlilik hazırlıkları yapanların ve perdesini yenileyecek olanların ilgisine ve beğenisine gelsin. Çünkü bu perdeler odaya hem kusursuz bir şıklık katıyor hemde odada ki egzotik havasıyla rahatlatıcı bir ortam yaratıyor. Küçük büyük her evde olmazsa olmazı oynayan perdeler, mecburiyet haricinde, şıklığıda tamamlıyor yani şık bir ev dekorasyonu için önemöli bir rol oynuyor. Annem gibi perdelerini yenilemek isteyenler, bence bu modelleri iyice düşünün, ben çok beğendim, annemede göstereceğim, eminim oda beğenir ve sanırsam salon perdelerimiz yılın perde modası olan Japon perdelerden olacak büyük ihtimalle :A [​IMG]

2. Firdem

Firdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    japonlar kendi kültürlerini pek yansitamamislar ama yinede ücüncüsü süperdi

2012 Japon Perde Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon fon perde modelleri

Japon fon perde modelleri

Kendi evimi dekore ederken tanıştım bu fon perde çeşidiyle. Salon için zebra perde seçtim ama çok boş durdu salonda. Yanlarını doldurmak lazımdı. Ama salonumuz çok klasik değil o yüzden klasik bir fon perde olmazdı. Bende araştırma içine girdim ve bu japon fonları gördüğümde işte bu dedim. Her gelen misafirimin ilgisini çekiyor bu fonlar. Zebra perde ile de çok iyi uyum sağlıyor.
  2. Japon Perde Modelleri

Japon Perde Modelleri

perde modelleri 2015, perde tasarımları, japon perde modeli, japon perde dekorasyonu, japon fon perde modelleri, japon tül perde modelleri Son zamanlar da bayanların büyük ilgi ve beğenisini kazanmaya devam eden ve hep aynı perde modellerinden sıkılanlara yeni bir soluk olan japon perde modelleri ile evinize büyük bir şıklık ve tarz geliyor. Japon perde modelleri ve dekorasyonu ile ilgili...
  3. Japon Perde Zebra Stor Modelleri

Japon Perde Zebra Stor Modelleri

japon perde modelleri, perde modelleri 2014, perde modelleri 2015, stor perde modelleri, japon stor perde modelleri Bana göre bir evin dekorasyonuna en büyük şıklığı veren detayın başın da perde modelleri geliyor. Perde modelleri bulunduğu odanın mobilyalarına da şıklık katarak dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Perde modelleri her odanın mobilyalarına ve konseptine göre farklı renk ve...
  4. Turkuaz Japon Perde Modelleri

Turkuaz Japon Perde Modelleri

japon perde modelleri, japon perde dekorasyonu, turkuaz perde modelleri, turkuaz perde tasarımları, perde modelleri 2015 Seneye damgasını vuran trend renklerden biri olan turkuaz renk, perde modellerine de yansıyarak farklı tasarımlar ile tüketiciye sunuluyor. Son zamanların gözdesi japon perde modelleri ise bayanların ilgi vebeğenisini kazanırken turkuaz japon perde modelleri ev dekorasyonun...
  5. japon perde modeli kullananların yorumları

japon perde modeli kullananların yorumları

selam salonum için japon perde düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı konusunda bilgi edenmek istiyorum kullananlar varsa nasıl memnunmusunuz temizliğini falan nasıl yapıyorsunuz japon perde modelleri bana çok modern ve farklı bir tasarım geliyor genelde hep aynı oluyor perde modelleri sizler nasıl perde kullanıyorsunuz neyi tavsiye edersiniz

Sayfayı Paylaş