2012 Kırgınlık Sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
2012 Kırgınlık Sözleri
Kırgınlık Mesajları 2012
2012 Kırgınlık Sözleri

Kalbinizi kıranlara, telefonlar ya da Facebook sayfanızdan, olmadı msn iletisinden kırgınlık içeren sözler mi göndermek istiyor sunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü biz bu yazımızda kırgınlık mesajlarını paylaşıma sunuyoruz Melek'ler:)

sozler-53.jpg

Hayata Dair Amaçlarım içinde uğraşırken Her Sözünde Kırgınlıklar içinde Yüzdüm

Ateş Gibi Yanıyor içim, Gözlerim Ağlıyor Gözlerim Seni Arıyor Kalbim Sana Dargın Olsa da Sensizligi Kabul Etmez Bu kalp

Kırılmadık Bir Kalbim kaldı Bu hayatta Onuda Sen Kırdın helal Olsun Sana!

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Görüyorum..

Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.

kırgınım yalan sözlere, kırgınım sahte yüzlere

ne kadar kırgın olsamda sana birşey diyemiyorum

ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyormusun

hayat kırgınlık için yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?

Dargınım Sana Sevgilim Dargınım, Gözlerinden Geçtim yalnızım, Hep Ben Yalnızım…

Sana Kırgınım Ama Seni Seviyorum Sana muhtacim Ama Yinede Sana Kırgınım Bunu biLmeni iSterim Sevgilim..

Kimleri Kaldırmadıkı Bu Yürek Kimleri üzmediki Bu biLek, Ama Senin Bir Sözünle Dağıldı bu Seven Erkek...

Duygularımın Sürüklediği Uzun Ve Karanlık Yolda Kırılan Umutlarımı Arıyorum Sensiz

ne mutsuz Bir Hayat Sürücem Sensiz Neden Kırgınlıklar içinde Yaşıcam Sebepsiz Ben kendime Yeterim...

Dargılınğım Sana Değil Aşkım Seni Seven Kalbime...

Sözlerin Kısa Olsada Beni Kırıyor Gözlerin Parlasada Beni yakıyor Sözlerin ve gözlerin Umutlarımı Kırıyor beni benden Alıyor.

Seni Sevdim Pişman Olmadım beni Kırdın Seni yine Sevdim Sana Darıldım yine Sevdim lanet Olsun Seni hep Sevdim..

Seninle Birlikteyken Hayatın renklerini Görmek istiyorum Kırılmadan ve Darılmadan Aşkım...

Güzel Yüzün Buruk Sevinçler içinde Durmasın Kırık Kalbin karamsarlıklar içinde Atmasın Hep güL Hep Neşeli OLan Sen Benim tek ışığımsın..

Geri