gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman acaba lütfen sınav tarihini bilen varsa cevabını yazsın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı müracaat tarihi

Başpolis Memurları ve Polis Memurlarının Komiser Yardımcılığı Rütbesine Yükselme Sınavı 25 Mart 2012 günü, EĞİTEK'in belirleyeceği 17 il merkezinde yapılacak. Müracaatlar 03 Mart 2012 tarihine kadar Polis Bilgi Sistemi POLNET üzerinden, Personel Bilgi Sistemi kullanılarak Komiser Yardımcılığı müracaat modülü üzerinden yapılacak.

03.03.2012 itibariyle 37 yaşından gün almamış adaylar 25 Mart 2012 tarihinde EĞİTEK tarafından düzenlenecek yazılı sınav sonucuna göre, en yüksek puandan başlanarak , yapılacak başarı sıralamasına göre,2012 Komiser Yardımcılığı kontenjan miktarı olan 500 asil,kontenjan miktarının yarısı olan 250 personel de yedek olarak belirlenecek.

Yazılı Sınav 25 Mart 2012 günü saat 10.00'da Milli Eğitim Bakanlığınca 17 İl merkezinde yazılı-çoktan seçmeli test şeklinde yapılacak.Yazılı sınavı kazandığı ilan edilen adaylar, Eğitim Daire Başkanlığının belirleyeceği eğitim merkezlerinde 9 ay süreli Komiser Yardımcılığı kursuna katılmayı hak edeceklerdir

3. Kayıtsız Üye11

Kayıtsız Üye11 Forum Okuru

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komiser

komiser

Komiser Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada komiser rütbesinde bir polis görmek, yeni güç bir isle karsilasarak oldukça sikintili günler yasayacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen komiser, hüzün, korku, tehlike vedüsmanliga isaret ede
  2. 2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soruları, 1 Ekim 2011 Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları Kızlar bilmiyorum henüz açıklandımı açıklanmadımı ama açıklandı ise nereden bakabileceğimin linkinin verilmesini, açıklanmadı ise ilgili tarihde açıklanmasını rica ediyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Bugün (.1.10.2011) yapılan Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları. 1. TÜRKÇE adaleleri...
  3. 2012 umre tarihleri nezaman ?

2012 umre tarihleri nezaman ?

2012 yılında annem umreye gidecek inşAllah. 2012 umre tarihleri ne zaman ne zaman açıklanacak bilgi verirseniz esvinirim.
  4. 2012 sınav takvimi

2012 sınav takvimi

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir yıldayız ve bu yılda açılacak sınavların tarihlerini ve bu sınavlara başvuru tarihlerini yatırılacak ücreti sizlerle paylaşmak istedim. Herkese sınavlarında başarılar Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (İlkbahar Dönemi) 2012-DUS İlkbahar Dönemi 22.04.2012 12.03.2012 21.03.2012 60 TL Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (İlkbahar Dönemi)...
  5. 2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı

2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı

2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı Olacakmı 2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı İptalmi Edilecek 2013 Yılında büyük ihtimal göre sınav açılacak ve en az 500 kişi alınacak. Bu konuda Ne açılmayacak diyenlere nede dava açtık sınav iptal olur diyenlere aldırmaması sözyeleniyor. Ve çalışmaya geç kalmadan başlamalısınız. Kuvvetli bir ihtimal muhtemelen 2013 Eylül'de misyon sınavı yapılması...

Sayfayı Paylaş