gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 KPSS Giriş Belgeleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir konuda ricam olacak acaba mümkünse bana 2012 KPSS Giriş Belgeleri hakkında bilgi verir misiniz şimdiden size vereceğiniz bilgiler için tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) için adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile 29 Haziran 2012 tarihinde saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi internet adresinden başvuru yaptıkları her oturum için ayrı ayrı edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını ilgili oturumda yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır. İlgili oturuma ait Sınava Giriş Belgesi’ni yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.
    2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

ÖSYM Başkanlığı

2012 KPSS Giriş Belgeleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Sınav Giriş Belgesi Yardımmmm!!!!

KPSS Sınav Giriş Belgesi Yardımmmm!!!!

Kızlar KPSS 28.11.2010 tarihindeki sınavına giriş belgem gelmedi almak için üniversiteye gidicem fakat bensiz olurmu kimliğimi versem yerime biri gidip alabilirmi yardımcı olun bana.
  2. 2011 KPSS sınavına Giriş Belgeleri Hakkında.

2011 KPSS sınavına Giriş Belgeleri Hakkında.

kpss giriş belgesi 2011 2011 kpss giriş belgesi ne zaman gelecek ye nerede gireceğim ye nerede gireceğim 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavına sayılı günler kala adaylar tarafından "Sınava Giriş Belgeleri" hakkında gelen birçok soru ve mail üzerine KPSS Cafe olarak bir açıklama yapma gereği duyduk. Sınava Giriş Belgesi adayların...
  3. 2012 Pmyo giriş şartları

2012 Pmyo giriş şartları

2012 pmyo 2012 pmyo giriş şartları giriş şartları polis meslek yüksek okulu Arkadaşlarım polis meslek yüksek okuluna girmeyi düşünüyorum da acaba başvurmak isteyen adaylarda neler aranıyor yani şartlar tam olarak ne arkadaşlarım bilgisi olan var mı
  4. ehliyet sınav giriş belgeleri 22 ekim 2011

ehliyet sınav giriş belgeleri 22 ekim 2011

22 ekimde ehliyet sınav giriş yapılacak, Bunun için gereken belgeleri n ereden öğreniyoruz ?=
  5. 7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı istiyorum

7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı istiyorum

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir c.tesi günü geçirmenizi ve keyif dolu pazar tatili de diliyorum nasıl olsa yarın pazar:) Ayrıca sizden 7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş