gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 KPSS Yerleştirme Takvimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 KPSS Yerleştirme Takvimi, 2012 KPSS Yerleştirme günü hakkında bilgi istiyorum sizden kızlar. 2012 KPSS Yerleştirme Takvimi hakkında bilgisi oaln arkadaşlarıma şimdiden vecekleri cevap için tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 KPSS Yerleştirme Takvimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Yerleştirme Takvimi  2012

KPSS Yerleştirme Takvimi 2012

KPSS Yerleştirme Takvimi 2012 2012 yılı KPSS Yerleştirme Takvimi ne zaman açıklanacak Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda KPSS yerleştirme takvimi 2012 sonuçları hakkında merrak edilen tüm bilgilere yer veriyor ve bu konuda gerek sizlerin, gerek ise misafirlerimizin merakını bir nebzede olsa gideriyoruz. 2012 KPSS Yerleştirme Takvimi bu ay (Ocak Ayı) içinde açıklanacak.. Resmi Gazetede...
  2. KPSS 2012 yerleştirme takvimi

KPSS 2012 yerleştirme takvimi

KPSS 2012 yerleştirme takvimi var mı ya da bilginiz var mı. Arkadaşlar bana KPSS 2012 yerleştirme takvimi hakkında fikrinizi bilginizi ne biliyorsanız yazın yani lütfen rica ederim
  3. KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

kpss yerleştirme takvimi 2012 kpss yerleştirme kpss yerleştirmeleri Sevgili melekler, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmelerine ilişkin takvim Bakan Faruk Çelik tarafından açıklandı. Ayrıntılar şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmesi için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından kamu kurum ve kuruluşlarından yerleştirme...
  4. 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizlerden mümkünse 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi paylaşımında da bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi için çok tşk ediyorum.
  5. 2012 KPSS Lisans En Düşük Puanlı Yerleştirmeler

2012 KPSS Lisans En Düşük Puanlı Yerleştirmeler

Bu konu; 2012 KPSS Lisans En Düşük Puanlı Yerleştirmeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, lisans düzeyinde en düşük puanla yerleştirme alan yer Hakkari Üniversitesi kadrosu oldu. En düşük puanla yerleştirme yapılan 4001 kadroları şu şekilde...(2012 kpss en düşük ön lisans yerleştirmeleri için tıklayın) Lisans düzeyinden tercihte bulunanlar için en düşük puan Hakkari...

Sayfayı Paylaş