gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2012 Kurban Bayramı Dubai Turu EtsTurdan

Konu, 'Dubai Otelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2012 Kurban Bayramı Dubai turu Est Tur ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, mübarek Kurban Bayramının gelmesine sayılı günler kala, çalışan kesim haliyle bu bayramı da bir tatil fırsatı olarak görerek, kısa bir bayramlaşmanın ardından tatil fırsatını değerlendirmeye çalışacak. Eğer siz de bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız bir yurtdışı tatili düşünebilirsiniz. EtsTur kurban bayramı için sizleri Dubai'de 3 gece 4 günlük bir geziye davet ediyor. 599 eurodan başlayan fiyatlarla, İstanbul'dan kalkışlı tur için EtsTur'un burada ki sitesini ziyaret edebilir, ayrıntılı bilgiler için 444 0 387 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İyi eğlenceler melekler :tik:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Dubai çok merak etitğim yerlerden birisi. İnşallah bebişler biraz daha büyüyünce eşimle yurt dışına açılma planlarımız var ama önce aşıklar şehri Venedik:)

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yakışır Adminime :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Mersi adminim titanım cancazım aslında güzel yurdumun gezilip görülecek o kadar güzel yerleri varki. Ama bazen insan kabına sımak istemiyor daha farklı kültürlerle tanışıp iklimi ve atmosferi değişik yerlerde görmek istiyor. Mesela ben piramitleri oldum olası merak edip ilgimi çekmiştir. Eşim diyor ilerde imkan olursa İtalya Paris v.s ee hadi bakalım diyorum bende olursa gideriz olmazsa git bir ağaç gölgesinde ohh varmı bundan keyiflisi bide yanında sular aksın yak mangalını hey yavrum hey:D

2012 Kurban Bayramı Dubai Turu EtsTurdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara çıkışlı GAP TURU turları gezisi (29 ekim-Kurban bayramı

Ankara çıkışlı GAP TURU turları gezisi (29 ekim-Kurban bayramı

gap turu ankara çıkışlı kurban bayramı gap turu kurban bayramı turları GAP TURU (Otobüsle kesin hareketli) KAHRAMANMARAŞ-ADIYAMAN-NEMRUT-DİYARBAKIR-HASANKEYF-MARDİN-MİDYAT-HARRAN-Ş.URFA-G.ANTEP-BİRECİK 25–31 Ekim (Cumhuriyet Bayramı)- Kurban Bayramı 1.GÜN: Akşam 21.00’ da Emekli Sandığı önünden (Güven Park üstü) hareket. 2.GÜN: Sabah Kahramanmaraş üzerinden Adıyaman ‘a varış ve...
  2. Ankaradan  KURBAN BAYRAMI TURLARI ANKARA 2010

Ankaradan KURBAN BAYRAMI TURLARI ANKARA 2010

KURBAN BAYRAMI TURLARI ANKARA 2010 http://www.vesturizm.com.tr GAP TURU (Sıra Geceli ) KARADENİZ TURU DOĞU ANADOLU TURU SİDE TURU SİLENCE BEACH HOTEL ULAŞIMLI KEMER TURU LİMAK LİMRA HOTEL ULAŞIMLI FETHİYE KAS KALKAN TURU BORDRUM MİLAS MARMARİS TURU ANTAKYA ANTEP YESEMEK TURU ÇANAKKALE KAZDAĞLARI BURSA AMASYA TOKAT HATTUŞA TURU SİNOP ERFELEK KASTAMONU TURU ESKİŞEHİR KÜTAHYA KAPLICA...
  3. 2012 Kurban Bayramı Namaz Saatleri

2012 Kurban Bayramı Namaz Saatleri

Bu konu 2012 Kurban bayramı namaz saatleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Biz müslümanların iki dini bayramından biri olan Kurban bayramı 2012 yılında 25 Ekim tarihine denk geliyor. Kurban bayramı 4 gün boyunca müslümanlar tarafından kutlanıp kesilen kurbanlar hayır işlemek üzere dağıtalacak ve yerlerini bulacak. Rabbim inşallah şimdiden kurban kesecek herkesin hayrını kabul etsin....
  4. Seturdan 2012 Kurban Bayramı İçin Gemi Turları

Seturdan 2012 Kurban Bayramı İçin Gemi Turları

Bu konu; Setur 2012 kurban bayramı gemi turları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şöyle bir gemiye binip rüyalarınızın tatilini yapmaya ne dersiniz ? Mavi derinliklerde kaybolurken, tüm derdinizi, kederinizi ardınızda bırakıp, elinizde içeceğiniz sevdiğiniz/sevdiklerinizle birlikte harika bir gemi turu yapmaya hazır mısınız ? O halde Setur'un 2012 Kurban Bayramı için...
  5. 2012 Kurban Bayramı Mesajları

2012 Kurban Bayramı Mesajları

Kızlar kurban bayramına az kaldı herşey gibi bu ülkede cepten konuşmakta biraz pahallı birde o kadar insana ulaşmak mümkün olmuyor. Ben sizlerden Kurban Bayramına özel olarak hazırlanmış ve gönderebileceğim güzel ve anlamlı kurban bayramı mesajları istiyorum ama 2012 yılına özel ve yeni olsun varsa paylaşır mısınız lütfen.

Sayfayı Paylaş