gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Küt Saç Modelleri ( Bob Modeller )

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

bob saç modelleri bob saç modeli küt saç

Bob kesim olarak adlandırılan küt kesim, en klasik saç modellerinden biri. Trendlere göre kesiminde değişiklikler olsa da, kadınlar arasındaki popülerliğini hiç yitirmiyor melekler :)

Uzuyor, kısalıyor, asimetrik oluyor, kaküllü oluyor; küt kesim hep moda oluyor! 2012'de sıklıkla göreceğimiz ve çok moda olan kısa küt saçı, ünlü yıldızların da pek çoğu farklı şekillerde kullanılıyorlar. Benim saçlarımda düz olsaydı kesinlikle denemek isterdim ama maalesefki dalgalı olduğu için bana pek uymuyor :D:D
    şimdi sizlere ünlülerinde tercihi olan Küt saç modellerini sunacağız melekler :D:D

2012 Küt Saç Modelleri ( Bob Modeller ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 küt saç modelleri

2012 küt saç modelleri

2012 küt saç modelleri modası trendleri şekilleri kesimleri burada arkadaşlar. 2011 Küt Saç Modellerinden sonra, malum 2012 modasına hazırlandığımız için, sizlere 2012 Giyim kuşam modasından sonra, 2012 makyaj modasından da bilgi ve örnekler aktarmıştık. Şimdi ise bir kadın sitesi olarak, kadınlara dair moda ve moda konuları arasında en önemli olan güzelleşmek ve modern görünmek adına yeni...
  2. 2012 küt saç kesim modelleri

2012 küt saç kesim modelleri

merhaba kızlar canım çok sıkkın saçlarımı kestirmek yenilik yapmak istiyorum ve karar verdim küt kestirecem. Ama 2012 küt saç kesim modelleri arıyorum bu konuda da sizden yardım bekliyorum:)
  3. Yeni 2012 Küt Saç Kesimi modelleri

Yeni 2012 Küt Saç Kesimi modelleri

2012 Küt Saç Kesimleri 2012 Küt Saç Kesimleri ve Örnekleri Sevgili Melek'lerim, sizler için ve saçının kesimini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimiz için, yılın saç trendleri arasında yer alan, yeni küt saç modellerini bu sayfamızda bir araya getirdik. Sizde değişik ve güzel bir saç modeli arıyorsanız, bu modeller tam da size göre Melek'ler.
  4. 2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri paylaşırsanız çok sevinirim. Kardeşim Ece'nin saçları çok uzun ve çok seyrek saçlarını küt kestireceğiz ama küt modeli görmek istiyor :)
  5. Küt Saç Kesim Modelleri 2012

Küt Saç Kesim Modelleri 2012

Küt Saç Kesim Modelleri 2012 Küt Saç Modelleri Bayan Son zamanların tercih edieln saç kesim modelleri arasında başı çekiyor küt saç modelleri. 2012 saç trendleri arasında da başı çeken bayan küt saç modellerini, biz ede bu sayfamızda saç kestirmek isteyenler için görücüye çıkartıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş