gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşın lütfen!

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba sizlere önce mutlu neşe dolu keyifli bir pazar günü diliyor ve sizden mümkünse benimle 2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşmanızı istiyorum şimdiden paylaşımınız için tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

24 Haziran 2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı

LYS 2 Fen Bilimleri Soru ve cevap 2012

24 Haziran 2012 Pazar günü saat 10:00'da gerçekleştirilen LYS 2 Fen bilimleri sınavı fizik, kimya ve biyoloji testlerinden oluşuyor. Her testten 30 sorunun sorulacağı sınavda her test için 45 dakika süre veriliyor. Tek oturumda gerçekleştirilen sınav 90 sorudan oluşuyor ve 135 dakika sürüyor.
    Sınav kitapçıkları ÖSYM tarafından yayınlandıktan sonra aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2012 LYS 2 Soru ve Cevapları

2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşın lütfen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Selam arkadaşlar sizden acil tarafından 2012 LYS 3 Cevap Anahtarını istiyorum lütfen ricamı yerine getirin ve biraz acele olsun şimdiden çok tşkler :)
  2. 2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı

2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı

Merhaba site halkı sizden mümkünse benimle 2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarını paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden paylaşımınız için çok tşk ediyorum.
  3. 2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba mümkünse bana içinizden bir arkadaşınız 2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı sunabilir mi?
  4. 2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları istiyorum sizden

2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli bir pazar günleri diliyorum ve sizden bir rica da bulunmak istiyorum acaba mümkünse bana 2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları sunabilirmisiniz?
  5. 2013 LYS-2 Fen Bilimleri Sınavı Soru ve Cevapları

2013 LYS-2 Fen Bilimleri Sınavı Soru ve Cevapları

2013 lys 2 fen bilimleri 2013 lys 2 fen soru cevap lys 2 2013 fen bilimleri Sevgili melekler, 22 Haziran 2013 Cumartesi günü yapılacak olan LYS-2 sınavı için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Sınavın hemen ardından TRT ekranlarından sınav soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından ilgili videoyu bu başlık altından sitemize ekleyeceğiz. LYS-2 sabah saat 10.00'da başlayacak, tek...

Sayfayı Paylaş