gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevaplarını rica ediyorum bana mümkünse 2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevap anahtarlarını verebilir misiniz acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

23 Haziran 2012 LYS 3 Coğrafya Cevap Anahtarı
    LYS 3 Coğrafya Soru ve Cevapları 2012

Edebiyat ve Coğrafya testlerinden oluşan LYS 3 sınavı 23 Haziran 2012 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 10:00'da başlayacak olan sınav tek oturumda gerçekleşecek ve 120 dakika sürecek. Sınav 56 edebiyat (85 dakika) ve 24 coğrafya (35 dakika) sorusundan oluşuyor.

ÖSYM sınav kitapçıklarını yayınladıktan sonra aşağıdaki linkten coğrafya soru ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevapları için yazıyorum size konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevapları

Arkadaşlar 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevapları

Merhaba arkadaşlar sizden acil olarak 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevaplarını istiyorum aranızda bana 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevap anahtarını verecek bir arkadaşımız var ise şimdiden çok tşkler.
  2. Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Merhaba hepinize keyifli ve neşeli bir hafta sonu diliyorum ve sizden mümkünse 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. 2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı

2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı

Merhaba site halkı sizden mümkünse benimle 2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarını paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden paylaşımınız için çok tşk ediyorum.
  4. 2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları istiyorum sizden

2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli bir pazar günleri diliyorum ve sizden bir rica da bulunmak istiyorum acaba mümkünse bana 2012 LYS 2 Fizik Soruları ve Cevapları sunabilirmisiniz?
  5. 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar ben sizlere 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum mümkünse ricamı yerine getirirseniz çok sevinirim:)

Sayfayı Paylaş