gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba site halkı sizden mümkünse benimle 2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarını paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden paylaşımınız için çok tşk ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı

LYS 3 sınavı 23 Haziran 2012 Cumartesi günü saat 10:00'da başlayacak. Tek oturumda gerçekleşecek olan sınavın süresi 120 dakika. Edebiyat ve coğrafya testlerini içeren LYS 3'te Türk Dili ve Edebiyatı'ndan 56 soru, coğrafya-1'den ise 24 soru sorulacak. Edebiyat için 85 dakika verilirken coğrafya için 35 dakika süre verilecek.

Sınav kitapçıkları ÖSYM tarafından yayınlandıktan sonra aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

LYS 3 Soru ve Cevapları 2012

2012 LYS 3 Edebiyat Coğrafya Cevap Anahtarı var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevaplarını rica ediyorum bana mümkünse 2012 LYS 3 Coğrafya Soruları ve Cevap anahtarlarını verebilir misiniz acaba?
  2. Arkadaşlar 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevapları

Arkadaşlar 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevapları

Merhaba arkadaşlar sizden acil olarak 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevaplarını istiyorum aranızda bana 2012 LYS 3 Edebiyat Soruları ve Cevap anahtarını verecek bir arkadaşımız var ise şimdiden çok tşkler.
  3. 2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Selam arkadaşlar sizden acil tarafından 2012 LYS 3 Cevap Anahtarını istiyorum lütfen ricamı yerine getirin ve biraz acele olsun şimdiden çok tşkler :)
  4. 2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşın lütfen!

2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşın lütfen!

Merhaba sizlere önce mutlu neşe dolu keyifli bir pazar günü diliyor ve sizden mümkünse benimle 2012 LYS 2 Fen Bilimleri Cevap Anahtarı paylaşmanızı istiyorum şimdiden paylaşımınız için tşkler.
  5. 2013 LYS-3 Edebiyat-Coğrafya Sınavı Soru ve Cevapları

2013 LYS-3 Edebiyat-Coğrafya Sınavı Soru ve Cevapları

2013 lys 3 edebiyat coğrafya soruları 2013 lys 3 soru cevap lys 3 2013 edebiyat coğrafya Sevgili melekler, bu yılki 2013 LYS maratonu cumartesi pazar günü düzenlenecek olan ikioturumla sona erecek. Yarın yani 22 Haziran cumartesi günü yapılacak Fen Bilimleri sınavının ardından pazar günü de LYS-3 Edebiyat-Coğrafya sınavı düzenlenecek. Sınavın bitmesinin ardından TRT ekranlarından soru ve...

Sayfayı Paylaş