gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 lys yerleştirme sonuçları öğrenmek için buraya bakın

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

LYS yerleştirme sonuçları 2012
    2012 LYS sonuçları öğren

http://www.meleklermekani.com/fayda...gs-lys-ve-diger-tum-sinavlarin-tarihleri.html hakkında sizlere daha önce merak ettiğiniz bilgileri aktarmıştık. Şimdi de 2012 LYS yerleştirme sonuçları öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için ilgili bilgi ve bağlantı linkini paylaşıyoruz.

2012 LYS tercih ve yerleştirme sonuçları açıklandı. Bugün ÖSYM'den yapılan yazılı açıklamaya göre, yükseköğretime sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylarla 1 Nisan tarihinde yapılan YGS ve 16-17-23-24 Haziran tarihlerinde yapılan LYS sonuçlarına göre, adaylardan alınan tercihler doğrultusunda, 2012-ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlandı.

2012 lys yerleştirme sonuçları öğrenmek için buraya bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lys sonuçları için acil yardımmmmmm...

Lys sonuçları için acil yardımmmmmm...

Arkadaşlar bana çok acil doğru sonuç veren 2011 tercih robotu lazım bir fikri olanlardan yardım istiyorum.Şimdiden teşekkürlerrr.... :hıms:
  2. LYS tercih ve yerleştirme sonuçları öğren buradan melekler

LYS tercih ve yerleştirme sonuçları öğren buradan melekler

LYS 2012 yerleştirme sonuçları LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler,sizlere daha önce 2013 sınav takvimi hakkında bilgi ve merak ettiklerinizi aktarmıştık. Şimdi de LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyenler için, LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları öğrenmek için ilgili bağlantı...
  3. 2012 LYS Tercih ve Yerleştirme Sonuçlarını Buradan Öğrenebilirsiniz

2012 LYS Tercih ve Yerleştirme Sonuçlarını Buradan Öğrenebilirsiniz

LYS 2012 yerleştirme sonuçları LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları Sevgili melekler, LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları geçtiğimiz gün açıklandı. Sonuçları öğrenmek için TC Kİmlik numaranız ve aday şifreniz gerekiyor. LYS 2012 TERCİH ve YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
  4. Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

Meslek lisesine yerleştirme sonuçları ne zaman saat kaçta açılacak arkadaşlarım. Bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Yerleştirme sınavına girdim ama sonuçları hangi tarihte nereden öğrenebilirim.
  5. 2012 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklandı

2012 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklandı

Bu konu; 2012 ösys ek yerleştirme sonuçları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ÖSYS'de ikinci şans olan ek yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Sonuçlar ÖSYMnin internet sitesinden öğrenilebilecek. İşte detaylar... 2012-ÖSYS ek yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylar, sonuçları ÖSYM 'nin internet adresinden öğrenebilecek. ÖSYM'den yapılan açıklamada, 2012-ÖSYS ek...

Sayfayı Paylaş