gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim bilet çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum sizden ricam 2012 Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar sunmanızdır. şayet çıkmışsa sunan arkadaşıma ev alacam :D (ne yapim herkes bana öyle diyor bende size öyle dedim kime çıksa millete ev alıyorda hayalinde) :D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük ikramiye kazanan talihli ortaya çıkmadı

Büyük ikramiye kazanan talihli ortaya çıkmadı

İstanbul Beylikdüzü'ndeki bir loto bayisinde oynadığı kuponla Süper Loto tarihinin ikinci en büyük ikramiyesi olan 12 milyon 320 bin 973 YTL'yi kazanan talihli henüz ortaya çıkmadı. Büyük ikramiye kazanan kuponun çekilişten birkaç saat önce 18.11'de Ergün Akkır'ın sahibi olduğu Nazar Tekel Shop'da makineye oynatıldığı belirlendi. Büyük ikramiyenin sahibi olan talihliyi tanımadığını söyleyen...
  2. Milli Piyango 2011 Büyük İkramiye Kazanan Numara Belli Oldu!

Milli Piyango 2011 Büyük İkramiye Kazanan Numara Belli Oldu!

büyük ikramiye 2011 büyük ikramiye kazanan il ilçe milli piyango nereye cıktı milli piyango 2011 kazanan numaralar Milli Piyangonun 2011 yılbaşı çekilişinde 35 milyon ytl kazanan bilet belli oldu.Yeni bir yıla trilyoner olarak girecek şanslı kişi belkide sizsiniz:) En büyük ikramiye kazanan numaralar ise şöyle Milli Piyango’nun 31 Aralık 2010 yılbaşı çekilişinde 35 milyon liralık büyük...
  3. 2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar

2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar

Yeni yıl gecesi inş büyük ikramiye bana çıkar diye hayal kuruyordum ama ne yazık ki henüz bir bilet bile almadım. Bilet alacağım birazdan da acaba 2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar bilen var mı arkadaşlar?
  4. Yılbaşı özel Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar

Yılbaşı özel Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar

1 ocak 2012 Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar yılbaşı Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaralar2012 yılına büyük ikramiyeyi kazanarak zengin girenler kimlermiş, bu yazımızda Milli Piyango Büyük İkramiye Kazanan numaraları görerek öğreneceğiz Melek'ler. Kimbilir belki onlardan biride siz olabilirsiniz :) Bakalım talihli numaralar kimlerin aldığı biletdeymiş:) Ödül büyük...
  5. 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

Bu konu; 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Piyango yılbaşı gecesi biri ya da birilerini zengin edecek ikramiye miktarını açıkladı. Tam 45 milyon TL. Ekranlardan da kapladığı hacmi izleyip gözlerimizi yuvalarından fırlatan bu para bakalım o gece hangi şanslının olacak. 5000 TLlik banknotlar halinde ucuca eklendiğinde...

Sayfayı Paylaş