gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Miss Turkey Yarışmasında Derceye Giren Güzeller

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 miss turkey dereceye girenler 2012 miss turkey güzelleri

Sevgili melekler, Miss Turkey 2012 güzellik yarışması dün akşam yapıldı. Açelya Samyeli Danoğlu 'nun 1. olduğu yarışmada 2012 Miss Turkey güzelleri sıralaması ise şöyle...

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda Star TV tarafından düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması”nın birincisi Açelya Samyeli Danoğlu oldu. Yarışmada birinci gelen Açelya Samyeli Danoğlu ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci Çağıl Özge Özkul Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü Melis Durasa ise Miss Earth 'de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen Meltem Tüzüner ise Miss International ilan edildi.

2012 Miss Turkey Yarışmasında Derceye Giren Güzeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİss Turkey GÜzelİ KonuŞtu

Mİss Turkey GÜzelİ KonuŞtu

miss turkey 2000 güzeli miss turkey 2000 güzelleri türkiye güzeli KÖKENİNİZ NERESİ Yunanistan.Ailem mubaaleden önce türkiyeye gelmiş.:)Anneaneöin anneannesi bir osmanlı türküne aşık olmuş ve buraya gelmiş MODEL OLMAYI YARIŞMAYA GİRMEDEN AKLINIZA KOYDUNUZ MU Bir senedir modellik yapıyorum.Daha 21 yasındayım BEĞENMEDİĞİNİZ ÖZELLİĞİNİZ NEDİR Burnumu:mad: HANGİ KÖŞE YAZARLARINI OKURSUNUZ Emir...
  2. Miss Turkey 2012 başvuru formu

Miss Turkey 2012 başvuru formu

Miss Turkey başvuru formu 2012 2012 Miss Turkey başvuru şartları Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 Miss Turkey yarışmasına katılmak isteyen, kendine ve güzelliğine güvenen tüm güzel kadınlar, sizler için bu yazımızda 2012 Miss Turkey şartlarını ve başvurularını konu alıyoruz :) Star TV'in organizasyonuyla düzenlenen Türkiye’nin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2012 Güzellik...
  3. Miss Turkey 2012  birincisi kim oldu?

Miss Turkey 2012 birincisi kim oldu?

Miss Turkey 2012 birincisi kim oldu akşam izlerken misafir geldi birinciyi öğrenemedim ya :S
  4. Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri lazım

Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri lazım

Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri paylaşır mısınız rica etsem. Akşam ilgimi çekti pek güzel değildi ya da benmi o kafayla güzel göremedim bilmiyorum birde resimlerine bakayım belki beğenirim :)
  5. Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler bana Miss Turkey 2012 dereceye giren güzellerinin isimlerini yazarsanız çok ama çok sevinirim şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş