gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2012 Modası Zincirli Çanta Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

çanta modelleri 2012 zincirli askılı hakkında ilginizi çekecek herşey meleklermekanı.com'da. Sevgili melekler biz bayanların neredeyse tamamında bir çanta tutkusu var. Kendimi bidim bileli buna çocukluk yıllarımda dahil bir hiç ayakkabıdan vazgeçemem birde çantadan :D Üstelik duyumlarıma ve izlenimlerime göre bu yıl zincirli yandan askılı (postacı çanta) çantalar pek modaymış... Bende sizler için bir piyasa araştırması yaptım ve harika çanta modelleri buldum; [​IMG]

aman da aman pek bi kokoşmuş :D:D
    Kotların üstüne harika olur böyle çantalar ;

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
2012 Modası Zincirli Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Modası Çanta-Ayakkabı Modelleri

2011 Modası Çanta-Ayakkabı Modelleri

2011 moda çanta 2011 moda çantalar modası çantalar çanta ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri Biz bayanlar her daim şık olmayı severiz.Şıklığımızın tamamlayıcısı olan aksesuarlarımızında bizim için önemi büyüktür.Özelliklede ayakkabı seçimindeki hassayitemiz oldukça büyüktür.Hem şık,hem kaliteli,hem bütçemize uygun isteriz.Aksesuar olarak başta ayakkabı ve çanta geldiği için sizlere...
  2. Abiye Çanta Modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri 2012 önerilerinizi bekliyorum melekler
  3. 2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 çanta modelleri değişik çantalar ilginç çantalar Çanta, kadınların en tutkun olduğu aksesuarların başında gelir melekler :) İşlevselliğinden daha fazla görüntüsüyle kadınları büyüleyen çantalar, genelde kadınların almaya doyamadıkları parçaların başında gelir. Biz de çantaseverler için, özellikle spor kıyafetlerinizle uyum sağlayacağına inandığımız değişik çanta modellerini sizlerle...
  4. 2012 Yazlık Çanta Modası

2012 Yazlık Çanta Modası

2012 Yazlık Çanta Modası Selam kızlar sizden 2012 yılının yazlık çanta modasında ki modellerini rica ediyorum.
  5. Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Çanta Modelleri 2012 bayan Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan tüm sevgili hanımlar, bu sayfamızda sizler için 2012 çanta modası trendlerini araştırdık ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni sezon bayan çanta 2012 modası modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartmak istedik. :) "Yeni bir çantanın altına birde yine sezon uygun olan bir...

Sayfayı Paylaş