gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Modern Halılar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

halı modelleri 2012 modern halı modelleri modern halılar

Ev dekorasyonunun en vazgeçilmez unsurlarının başında gelen halılar, her yıl yenilenen modellerle tüketicinin hizmetine sunuluyor melekler :) Dekorasyon tarzınız ister klasik ister modern olsun her zevke göre işlenen halılar, gerçekten dekorasyonun vazgeçilmezi. Desenli koltuk takımları için sade ve tek renk, sade koltuk takımları içinse renkli ve hareketli olarak tercih edilmesi gereken halı modellerinden modern tarz dekorasyonlar için işlenmiş bazı halı çeşitlerini sizlerle paylaşıyoruz :)

2. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tam benim tarzım ya. Halı almadan önce görseydim bunu salonuma alırdım. Çok modern duruyor.

3. Nerde var

Nerde var Forum Okuru

Bu halının markası ne

2012 Modern Halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halıda farklı modern çizgii

halıda farklı modern çizgii

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 931x216 ve 98KB ) Buraya Tıklayın Bu Resim ufaltılmıştır. Buraya tıklayarak orjinal boyutuna çevirebilirsiniz. Orjinal Resim 931x216 Boyutundadır ve 98KB dir.
  2. Modern halılar meleklere özel

Modern halılar meleklere özel

Modern halı modelleri 2012 Halı modelleri Halılar dekorasyonun vazgeçilmez öğeleridir. Ben büyük halılar yerine daha çok küçük ama tarz ve modern duran halıları daha çok beğeniyorum. Özellikle çocuk halısı modellerinde harika tasarımlar mevcut. Bu modern halı modelleri ise salonunuza çok yakışır.
  3. Saray Halıdan Saraylara Layık 2012 Model Halılar

Saray Halıdan Saraylara Layık 2012 Model Halılar

saray halı 2012 saray halı modelleri 2012 Sevgili melekler, her zaman yazılarımızda belirttiğimiz gibi ev dekorasyonu için halı ve perdelerin rolü çok büyük :) Hem tarz olarak hem de renk ve desen olarak birbiriyle uyumlu halı, perde ve takımların bulunduğu bir ortam muhteşem bir görüntü verir. Türkiye'nin önde gelen halı markaları arasında yer alan Saray Halı da 2012 modelleriyle...
  4. Modern Salonlara Modern Halılar 2013 Modelleri

Modern Salonlara Modern Halılar 2013 Modelleri

Bu konu; modern salonlara modern halılar 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev dekorasyonunda modern tarzı benimseyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika halı modelleri ile karşınızdayız. İster oturma odanızda ister salonunuzda, ister mutfağınızda kullanabileceğiniz canlı renklerden oluşmuş modern halı alışverişiniz için öncelikli olarak galerimizi gözden...
  5. 2014 En Modern Yatak Odası Halıları

2014 En Modern Yatak Odası Halıları

En Yeni Yatak Odası Halıları Modern Yatak Odası Halıları 2014 Yeni Sezon Modern Yatak Odası Halı Modelleri Yatak odası dekorasyonları son derece özen gösterilen bir oda dekorasyonu olmakla beraber birçok kişinin en zorlandıkları dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle dar yatak odası dekorasyonu yapmak zorunda olanlar hem mobilya hem de halı tercihleri sırasında zorluk...

Sayfayı Paylaş