gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Monique Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gelinlik modelleri, 2012 gelinlikler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler.

Monique Lhuillier 2012 Bridal koleksiyonu baştan sona muhteşem.Her zevke hitap edebilecek modeller mevcut.

Malumunuz gelinliklerde artık taş yok,dantel veya kumaş ile hareketlendiriliyor modeller.Kumaştan,şifondan yapılmış çiçekler pek moda! Bu koleksiyonda da en güzel örnekleri var! Klozet kapağına bile Swarovski döşenen zamanlar geride kalıyor :D:D

İşte her yerinden zerafet akan,dantel ve tül karışımı muhteşem model.Duvakların uçlarına gelinliklerde kullanılan desen ya da danteller işlenmiş bazı modellerde,bu fikir hoşuma gitti doğrusu :D:D

Dip not: Yeniden evlenesim geldi :minik:

2012 Monique Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 - 2012 gelinlik modelleri

2011 - 2012 gelinlik modelleri

2011 2012 gelinlik modelleri gelinlikler 2012 gelinlik modelleri gelinlikleri 2011 gelinlik modelleri, 2012 gelinlik modelleri, modası burada arkadaşlar. Bu yılın ve önümüzde ki 2012 yılının en moda gelinlik modellerini, evlilik hazırlıkları yapan Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için sunuyoruz:)
  2. 2012 Tesettür Gelinlik Modelleri

2012 Tesettür Gelinlik Modelleri

gelinlik tesettür gelinlik modelleri 2011 2012 tesettür gelinlik modelleri, fiyatları, fotoları, harika gelinlikler hakkında detaylı bilgiler. Kapalı olan ve evlilik hazırlığı içerisinde olan meleklerimiz için birbirinden güzel kapalı tesettür gelinlikleri sunuyoruz. Umarız içlerinden biri yada bir kaçı size uyar ve siz onu giyersiniz. 2012 Tesettür Gelinlik Modelleri
  3. 2012 Monique Lhuillier İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012 Monique Lhuillier İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012, ilkbahar, monique lhuillier, gelinlik kreasyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 Monique Lhuillier İLkbahar gelinlik kreasyonunda 24 adet tasarım mevcut melekler.. Herkesin zevkine hitap edebilen geniş bir yelpazede tutulan modelleri sizler için ekliyoruz...:) 2011-2021 Vera Wang Gelinlik Modelleri
  4. 2012 Tesettür Gelinlik Modelleri...

2012 Tesettür Gelinlik Modelleri...

Tesettür Giyimin Ünlü Modacısı Rizalman İbrahimMalezya’lı ünlü tasarımcı Rizalman İbrahim, giyilebilir olan tasarımlarıyla dikkat çekiyor… Tasarımlarında sadelikten yana olan Rizalman diğer Malezyalı tasarımcılara göre minimalist bir çizgiye sahip. Her zaman klasik tarzı tercih ettiğini söyleyen tasarımcı, klasik ürünleri tercih eden kişinin yanlış yapma olasılığının olmadığını iddia...
  5. 2012 Gelinlik Modelleri Straplez

2012 Gelinlik Modelleri Straplez

2012 Gelinlik Modelleri Straplez modeller istiyor ablam ben de model için sizden yardım istiyorum bize en güzel 2012 Gelinlik Modelleri Straplez modelleri sunun lütfen.

Sayfayı Paylaş