gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Msn nickleri en güzelleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar
    Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:)

Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar.

Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar günü hediyesi olarak turbo taktırmış.

- 4 cizgili adidas giyenler hakkındaki düsüncen ? +Fakir ama gururlu

Rüştü'nün yediği her golden sonra ofsayt umuduyla sağa sola koşturduğu gibi çaba göstermediğin sürece hayatta başarılı olmazsın.

Adrenalin mi istiyorsun ; evde bir tane vazoyu kır , gerisini annene bırak.

Sevgilinizin ismini rehbere "Avea, turkcell, Vodafone" falan diye kaydedin, mesajlarınızı kimse okumaz diye düşünüyorum.

İnsanlara en adil şekilde dağıtılan nimet akıldır. Çünkü kimse aklından şikayetçi değildir. (Tolstoy)

qéLéné Ték sÖzüm Ho$qéLDin qiDéné yOk sÖzüm ßo$vérDim.. ;)

Sevmek İçin "Yürek" Sürdürmek için "Emek" Gerek...♥

Delikanlı Adam 2 Cornetto Alıp Küçüğünü Sevgilisine Vermez 2 Magnum Alır Polemiğe Girmez ;)

Sєηi Bir ßakışıмLa aDaм єDєriм aмa yüzSüzsüη.. Allah kahrєtsiη bakaмıyoruм.. !

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    gerçekten alışıla gelmiş nicklerin dışında olmuşlar dikkat çekici :hhh:

2012 Msn nickleri en güzelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. Msn plus için en güzel nickler

Msn plus için en güzel nickler

msn plus nickleri en güzel nickler hazır msn plus nickleri güzel nickler en Msn plus için nickler Msn plus kullananlar için güzel nickler. Yapmanız gereken kopyalayın nşck alanınıca yapıştırmak. Aradaki harfleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. ·$8W·$4W·$6W.i·$64r·$63e·$13m·$7l·$21 o·$57v·$8e ·$11K·$2A·$55A·$40N .·$56L·$O·$11V·$57E ·$11,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_ ·$29| ª(v) ·$30B£$¯|¯...
  3. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  4. Aşka dair en güzel msn nickleri

Aşka dair en güzel msn nickleri

uzun msn nickleri uzun aşk nickleri msn sözleri aşk nickler 1. O kadar güzel sözler varki aşk adina söylenmiş...Bu sayfaya hangi sözle başliyacagima karar vermem gerçekten zor oldu.Bir çogunuz bu sözü ilk defa okuyacaksiniz çünkü özel bir söz.Sahibi kendini biliyor... 1. 1. Eğer yaşamasaydın, söyle bana kimin için yaşardım? Geçerken...
  5. yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

I RUN EACH TEEN ME :) ♥!!!tru€ lov€ fini´sh one. gooo!!!♥ *I will love you till death do us part (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim) Boys Are Bad Throw Rocks At Them Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????:):) yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim Yıldızlar Elle Tutulur Mu? Sesim Buradan...

Sayfayı Paylaş