gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Muharrem Ayı Tarihi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012, muharrem ayı, tarihi, ne zaman, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

2012 Muharrem Ayı yani Hicri Yılbaşı 15 Kasım 2012 Perşembe gününe denk geliyor.Bilginiz olsun :tik:

2012 Muharrem Ayı Tarihi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muharrem ayı orucunun fazileti

Muharrem ayı orucunun fazileti

Muharrem ayında Oruç tutmanın faziletini ve ecrini Efendimiz (a.s.m.) bir Hadis-i Şeriflerinde şöyle bildiriyorlar; Hz. Ali (R.A.) ın anlattığına göre, bir adam ona sorar: "Ramazan'dan sonra hangi ayda Oruç tutmamı tavsiye edersiniz?" Hz. Ali (R.A.) şu cevabı verir. "Ben bu soruyu Rasulullah (a.s.m.) a soran kimseye rastlamamıştım. Nihâyet bir adam sordu. O zaman bende...
  2. 2012 muharrem ayı ne zaman ?

2012 muharrem ayı ne zaman ?

Önümüzdeki yıl yani 2012 deki muharrem ayı tam olarak ne zaman başlangıç ayı tam olarak nedir ?
  3. muharrem ayı ne demektir

muharrem ayı ne demektir

muharrem ayı nedir, ne demektir, fazileti faziletleri ehemmiyeti nedir bu konu hakkında bana bilgiler gerekmekte paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ediyorum kızlar.
  4. 2013 Muharrem ayı başlama tarihi

2013 Muharrem ayı başlama tarihi

Muharrem ayına eriştik şükür. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Sizden isteğim 2013 yılında Muharrem ayı hangi tarihlere denk geliyor, onu yazmanız..Sağolun şimdiden...
  5. Muharrem Ayı Okunacak Dualar

Muharrem Ayı Okunacak Dualar

muharrem ayı duaları, muharrem ayında hangi dua okunmalı, muharrem ayında okunması gereken dualar Muharrem ayında okunmasın da büyük faziletler olan dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. 5. Gün 100 defa Ya Rahman Ya Rahim 6. Gün 100 defa La havle vela guvvete illa billahil aliyyil azım 7. Gün 100 defa İhlâs suresi 8. Gün 100 defa La ilahe illallah Muhammedur Rasulüllah 9. Gün (Aşure...

Sayfayı Paylaş