gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Nuray Sayar Burç Yorumları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Nuray Sayar Burç Yorumları Merhaba millet ben 2012 burç yorumlarını istiyorum ama Nuray Sayardan olursa sevinirim :) Hadi bakalım bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Nuray Sayar Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuray Sayarı Burç Yorumları ( balık burcu )

Nuray Sayarı Burç Yorumları ( balık burcu )

nuray sayarı haftalık burç yorumları nuray sayarı günlük burç yorumları 2011 2011 Özellikle balık burcu olan arkadaşlarımız bu yoruma lütfen dikkat etsinler. balik-burcu-2010 Kimileriniz ise doğum haritasındaki etkiler nispetinde ilişkinizle alakalı konuların bazı kişiler tarafından öğrenilmemesi adına daha dikkatli hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Gerek siz veya partneriniz olsun bu...
  2. Nuray Sayari 2012 yılı Tüm Burçların Yorumunu Yapıyor....

Nuray Sayari 2012 yılı Tüm Burçların Yorumunu Yapıyor....

Nuray Sayari Koc Burcu 2012 Yorumu Sevgili Koçlar 2012 yılı boyunca evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz olacak.Evliyseniz yeni sorumluluk alabilir,ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı bu 2.5 yıl içinde yaşadığınız olaylarla ortaya...
  3. Nuray Sayar 2012 Burç Yorumları

Nuray Sayar 2012 Burç Yorumları

Nuray Sayar Burç Yorumları 2012 Nuray Sayarı 2012 Burç Yorumları Nuray Sayari Koc Burcu 2012 Yorumu Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Nuray Sayar'ın 2012 burç yorumlarını, sizşerşe ve burcunun yorumunu merak eden tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Sevgili Koçlar 2012 yılı boyunca evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz...
  4. Nuray Sayarı Şubat 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Nuray Sayarı Şubat 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Gerçekten bu aydan itibaren yepyeni tecrübeler edinmeye başlayacaksınız Kiminiz meslekte ilerlemek, kariyerine katkı sağlamak adına bir kursa vs gidecek Belki bir yabancı dil öğrenecekler, ki bu sene dil öğrenmek için yıldızlar size destek olup çabuk öğrenmenizi sağlayacak Kiminiz ise, daha iyi bir yerde çalışmak adına, başka bir yere tayin hesabı yapmaya başlayacak Ya da geçen sene kafasında...
  5. 2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları Merhaba kızlar bu senenin yani 2012 yılının Yükselen Burç Yorumlarını paylaşmadınız mı yoksa ben mi göremedim:S

Sayfayı Paylaş