gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Okul Saçı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 okul saçı modelleri saç modelleri saç modası okul saçı modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şimdiki kızlar okulamı gidiyorlar yoksa sahneyemi çıkacaklar hiç anlamıyorum :D:D valla makyajdan tut SAçlar fönlü bilmem neli görünce okulamı gidiyorlr yoksa az sonra sahneyemi çıkacaklar ayırt edemiyorum :D:D oysa ne kadar güzel saç modelleri var. "ama asicim ben hep aynı modelli yapmaktan sıkıldım biraz farklı bir model yapmak istiyorum " diyorsanız Asi sizin bu zor gününüzde yanınızda melekler :D:D Düz Saçlar için Modeller bile mevcut :)Ee tabi biz bayanların işi de zor be kardeşim işe giderken saçını yap okula giderken saçını yap nedr, bu bayanların Saç Modeli Dertleri :hıms:ama üzülmeyin imdadınıza yetilerek okula giderken rahatça yapabileceğiniz kolay saç modelleri burada melekler :)

2012 Okul Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  2. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  3. Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

okul saç modelleri 2012 okul saç toplama modelleri okul saç şekilleri Eskiden okullarda ki saç disiplini daha katıydı melekler :) Eğer saçlarınız uzunsa mutlaka örmek zorundaydınız, ya da gidip kuzu kuzu kestirmek. Şimdi okullar dolayısıyla da çocuklar çok rahat, öyle bir zorunlulukları yok. Buna bağlı olarak ta okul saç modelleri de gayet rahat ve havalı :) Biz de biraz saç modellerini...
  4. Değişik Okul Saç Toplama Modelleri 2012 Modası

Değişik Okul Saç Toplama Modelleri 2012 Modası

okul saç modelleri 2012 okul saç toplama modelleri okul saç modelleri Her sabah bu saçları nasıl toplayacağım diye aynanın karşısında düşünmeyi bırakın melekler :) Öğrenci meleklerimiz, lafımız size :) Eğer saçınızla başınız dertteyse ve monotonluktan sıkıldıysanız 2012 saç modasında yer alan okul modellerini bir gözden geçirin. Hepsini inceledik ve sizler için uygun olduğuna inandıklarımızı...
  5. 2013 Okul saç modelleri

2013 Okul saç modelleri

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da...

Sayfayı Paylaş