gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Okuma Koltukları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

okuma koltukları okuma koltuğu koltuk takımları koltuk döşemeleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Okumayı pek severim, okurken rahat olmayı ve kendimi o okuduğum şeyin içinde hissetmeliyim mi diyorsunuz? Kendi odanıza yada salonunuzun, yada balkonunuzun bir köşesine bu modern Okuma koltuklarından koyabilirsiniz ve 2012 Dekoratif dekorasyon örneklerinin de yardımıyla Güzel bir dekor elde edebilirsiniz. perdeler, perdeleride unutmamak gerekir tabi. eğer koltuğunuz pencere kenarına olacaksa ve güneşide pek hazetmiyorsanız imdanınıza Perdeler girecektir. 2012 Okuma koltuklarına da sıradan bir perde takacak değilsiniz tabikii ben size bir öneride bulunayım 2012 Japon Perde Modellerine bakabilir ve sizde kendi kafanıza göre Okuma odanızı ada Okuma köşenizi Yaratabilirsiniz melekler :D:D
    işte sizler için seçtiğimiz 2012 Okuma Koltukları ;

2012 Okuma Koltukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  2. Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

bihter koltuğu bihter koltugu kleopatra koltuğu bihterin bihterin koltugu Bihterin de yatak odasında kullandığı kleopatra koltuğuna oturmaya melekleriminde hakkı var diye düşündüm ve bunları hediye ettim. :)
  3. 2011 2012 Oyun koltukları

2011 2012 Oyun koltukları

Arkadaşlarım ya bi kaç yerde gördüm ama net bir bilgi yok oyun koltuk modelleri var mı oyun oynamayı çok seviyorum rahatımada düşkünüm yardımcı olun lütfen.
  4. Baba koltuğu:)

Baba koltuğu:)

Deri koltuk modelleri Ofis koltuk modeli Bu koltuk modeli bana otoriter bir insanın koltuğu gibi geldi o yüzden baba koltuğu modeli dedim:) Şöyle deri pufu alıp ayaklarımızı uzatabiliriz. Üçlü koltukta ofis aksesuarları ile birlikte süper ofis mobilyası olur.

Sayfayı Paylaş